Kuchynský robot Mesko MS 4217

Kuchynský robot Mesko MS 4217

Cena:
99,99 € s DPH
83,32 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Mesko MS4217
EAN
5902934838672

Kuchynský robot Mesko MS 4217Kuchynský robot Mesko MS 4217Kuchynský robot Mesko MS 4217Kuchynský robot Mesko MS 4217Kuchynský robot Mesko MS 4217Kuchynský robot Mesko MS 4217Kuchynský robot Mesko MS 4217Kuchynský robot Mesko MS 4217Kuchynský robot Mesko MS 4217Kuchynský robot Mesko MS 4217Kuchynský robot Mesko MS 4217


Získajte najlepšie výsledky s kuchynským robotom Mesko MS4217 vďaka jeho planetárnemu systému miešania. Ľahko mixujte, šľahajte alebo miesite bez rozstrekovania a pre dosiahnutie najlepších výsledkov máte možnosť voľby medzi 6 rýchlosťami. Kapacita misy 3,5l je dostatočná na varenie pre veľkú rodinu alebo na párty. Planetárny kuchynský robot MS4217 je vybavený krytom proti postriekaniu s okienkom na pridávanie surovín počas mixovania. Pohodlné na používanie aj čistenie.
Multifunkčný robot je základom práce vo väčšine kuchýň. Kombináciou viacerých funkcií a zaberaním malého priestoru je alternatívou pre kuchyne malých rozmerov. Samotný robot vyzerá veľmi elegantne, takže mu nič nebráni v tom, aby stál na kuchynskej linke. Tlačidlo náklonu a volič rýchlosti sú umiestnené na ľahko prístupnom mieste na boku prístroja, čo zvyšuje komfort práce. Obrázky nad gombíkmi naznačujú, ktoré časti je lepšie použiť na šľahanie smotany, vajec alebo miešanie cesta. Naklápacia hlava uľahčuje vyberanie misky s pripraveným cestom alebo krémom. Stabilné prísavky zabraňujú kĺzaniu prístroja po kuchynskej linke. Kryt proti postriekaniu ochráni kuchynskú linku pred postriekaním, čo je častý problém tradičných mixérov. Udržiavanie tohto produktu v čistote tiež nevyžaduje veľké úsilie. Všetko príslušenstvo je možné umývať vo vode s prostriedkom na umývanie riadu. Vonkajšie časti a telo je však možné čistiť len kuchynskou utierkou alebo mäkkou handričkou.

Charakteristika a technické údaje:
Planetárny systém miešania
6 rýchlostí
Sklopná hlava
3,5 l nerezová misa
Kryt proti postriekaniu
3 nadstavce: Hák na miesenie cesta, metla na miešanie, šľahač na šľahanie vajec
Stabilné prísavky
Príkon nominálny 700 W, maximálny 1 200 W
220-240 V, 50/60 Hz

Planetárny kuchynský robot Mesko MS4217 je ideálnym produktom pre všetkých fanúšikov pečenia. Kuchynský robot, ktorý sám zmieša všetky ingrediencie, nemusíte držať a je vybavený dielmi, ktoré uľahčujú prácu v každej fáze prípravy koláča.
Planetárny pohyb umožňuje presné spojenie jednotlivých prísad. Umožňuje vám tiež získať to najlepšie z ingrediencií, ktoré používate. Jedná sa o eliptický pohyb miešadiel, ktorý sa dostane do každého rohu misy a rovnomerne zmieša suché a mokré prísady. Schopnosť nastaviť šesť rýchlostí je spôsob, ako zvoliť vhodnú rýchlosť miešania pre množstvo a typ prísad. Veľká miska s objemom 3,5 litra, vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, vám umožní pripraviť koláč alebo viac pečiva na rodinné stretnutia a s priateľmi. Tri nadstavce: hnetací hák, metla na miešanie a šľahač na vajcia umožňujú pripraviť všetky druhy cesta pomocou jedného zariadenia!

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Typ kuchynského robota kuchynský robot
Objem pracovnej nádoby 3,5
Farbačierna
Výkon1200
Materiál misy Nerezová oceľ
Materiál vnútorných prevodov Plast
Materiál plášťa Plast
Počet rýchlostí 6
Výška_cm 27
Šírka_cm 33
Híbka_cm20
Hmotnosť 3,7
Výbavahnetací nástroj | miešacia metla | balónová šľahacia metla | priehľadný kryt misy | špachtľa
Funkciehnetenie | mixovanie | šľahanie | planetárne miešanie
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať