Kuchynský robot Gerlach GL 4219

Kuchynský robot Gerlach GL 4219

Cena:
129,99 € s DPH
108,33 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Gerlach GL4219
EAN
5902934839747

Kuchynský robot Gerlach GL 4219Kuchynský robot Gerlach GL 4219Kuchynský robot Gerlach GL 4219Kuchynský robot Gerlach GL 4219Kuchynský robot Gerlach GL 4219Kuchynský robot Gerlach GL 4219Kuchynský robot Gerlach GL 4219Kuchynský robot Gerlach GL 4219Kuchynský robot Gerlach GL 4219Kuchynský robot Gerlach GL 4219Kuchynský robot Gerlach GL 4219Kuchynský robot Gerlach GL 4219Kuchynský robot Gerlach GL 4219Kuchynský robot Gerlach GL 4219Kuchynský robot Gerlach GL 4219


Planetárny kuchynský robot Gerlach GL4219 sa stáva čestným vybavením v kuchyniach. Je oceňovaná jeho multifunkčnosť a praktickosť. Planetárny pohyb miešania umožňuje dôkladné spojenie všetkých ingrediencií a 6-stupňové nastavenie rýchlosti pomáha prispôsobiť rýchlosť otáčania. Príkon 1 800 W je nevyhnutný na vykonávanie časovo a energeticky náročných úloh, ako je miesenie cesta na chlieb, rožky alebo croissanty. Nižšie stupne otáčok sú ideálne, ak si chcete vyšľahať vaječný bielok, krémový krém alebo zmiešať ingrediencie na krehké pečivo. Naklápacia hlava a veľká miska z nehrdzavejúcej ocele s objemom až 5 litrov zaručujú pohodlnú prácu a kombináciu ešte väčšieho množstva ingrediencií. Stabilné prísavky zabraňujú kĺzaniu prístroja po kuchynskej linke. Kryt proti postriekaniu ochráni kuchynskú linku pred postriekaním, čo je častý problém tradičných mixérov.
Moderný kuchynský robot má oproti iným mixérom výhodu: môžete ho použiť na mnoho úloh súčasne bez toho, aby ste ho museli držať v ruke. Vďaka trom nástavcom: hnetaciemu háku, metličke na mixovanie a metličke na šľahanie vajec môžete ľahko miešať suché a mokré suroviny, šľahať penu, miesiť cesto a drviť mäkké výrobky. Osvetlený gombík uľahčuje výber požadovanej rýchlosti. Sada obsahuje plastovú špachtľu, vďaka ktorej sa postaráte o to, aby boli všetky výrobky dôkladne premiešané a prenesiete cesto z misky do formy. Udržiavanie tohto produktu v čistote tiež nevyžaduje veľké úsilie. Všetko príslušenstvo je možné umývať vo vode s prostriedkom na umývanie riadu. Vonkajšie časti a telo je však možné čistiť len kuchynskou utierkou alebo mäkkou handričkou.

Charakteristika a technické údaje:
planetárny systém miešania
6 rýchlostí
sklopná hlava
5 l nerezová misa
kryt proti postriekaniu
osvetlený gombík
3 nadstavce: hák na miesenie cesta, metla na miešanie, šľahač na šľahanie vajec
plastová stierka
stabilné prísavky
normálny výkon: 1000 W
maximálny výkon 1800 W
22 -240 V, 50/60 Hz
rozmery produktu: 32,5 x 22,5 x 27,0 cm

Gerlach Germany ponúka výrobky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a zmyslom pre detail. Je značkou určenou pre najnáročnejších zákazníkov. Je súčasťou skupiny Adler Europe Group.
Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Klikni video.

Typ kuchynského robota kuchynský robot
Objem pracovnej nádoby 5
Farbanerez/sivá
Výkon1800
Materiál misy Nerezová oceľ
Materiál vnútorných prevodov Plast
Materiál plášťa Nerezová ocel
Počet rýchlostí 6
Výška_cm 28
Šírka_cm 35
Híbka_cm23
Hmotnosť 4,6
Výbavahnetací nástroj | miešacia metla | balónová šľahacia metla | priehľadný kryt misy | vtláčadlo | špachtľa
Funkciehnetenie | mixovanie | šľahanie | planetárne miešanie
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať