Kuchynský robot ETA 102890061 GRATUS EVO MAX

Kuchynský robot ETA 102890061 GRATUS EVO MAX

Cena:
549,99 € s DPH
458,33 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
ETA102890061
EAN
8590393376797

Kuchynský robot ETA 102890061 GRATUS EVO MAXKuchynský robot ETA 102890061 GRATUS EVO MAXKuchynský robot ETA 102890061 GRATUS EVO MAXKuchynský robot ETA 102890061 GRATUS EVO MAXKuchynský robot ETA 102890061 GRATUS EVO MAXKuchynský robot ETA 102890061 GRATUS EVO MAXKuchynský robot ETA 102890061 GRATUS EVO MAX


Nový rad kuchynských robotov ETA Gratus EVO vás ohromí skutočne vysokým výkonom a novým dizajnom.
Objavte kuchynský robot, ktorý vám naozaj uľahčí prácu v kuchyni a pomôže vám s prípravou všetkých vašich obľúbených jedál. Kuchynský robot ETA Gratus EVO Max mieša, šľahá, hnetie, mixuje, ale navyše aj strúha, melie mäso a vyrobíte s ním aj domáce údeniny. Posuňte vaše kulinárske umenie na vyššiu úroveň!

Tu je výkon
S výkonným motorom s príkonom až 1500 W a masívnym celokovovým prevedením zvládne kuchynský robot ETA Gratus EVO Max aj tie najnáročnejšie úlohy, ako je miesenie cesta, prípravu krémových omáčok, nastrúhanie zeleniny do šalátu alebo namletie mäsa na domáce burgre.
Vďaka plynulej regulácii otáčok môžete rýchlosť miešania či šľahania prispôsobiť surovinám a planetárny systém miešania zaistí rovnomerné prepracovanie celého obsahu misy. Nastavené otáčky si ETA Gratus EVO Max dokáže udržať aj pri veľkom zaťažení, miesení cesta či šľahaní šľahačky pre neho nie je žiadny problém. Robotu nechýba ani funkcia PULSE pre maximálne otáčky.

Chytré nástavce
Inovatívny šľahací nástavec s predĺženou pracovnou časťou zaistí efektívnejšie premiešanie naozaj všetkých surovín v mise. Výšku nástavcov si navyše môžete jednoducho sami nastaviť, vyšľahanie snehu aj z jedného bielka tak nebude problém!

Osvetlená pracovná nádoba
Kuchynský robot ETA Gratus EVO Max má v pohonnej jednotke integrované svetlo, na všetky dobroty v mise vám tak rád posvieti. Máte tak nad celou prípravou dokonalý prehľad! Svetlo môžete v prípade potreby ľahko vypnúť.
K ruke vám bude veľká nerezová misa s objemom 5,5 l, v ktorej spracujete až 2,5 kg cesta. Vďaka priehľadnému krytu navyše zostane okolie robota čisté.

Mieša, šľahá, hnetie
Neoddeliteľnou súčasťou kuchynského robota ETA Gratus EVO Max je aj kvalitné príslušenstvo. Miesiaca metla je ideálna pre dokonalé premiešanie ľahkých piškótových ciest, ciest na torty alebo na prípravu lievancov. Šľahaciu metlu využijete na vyšľahanie šľahačky, bielkového snehu aj na prípravu nátierok. Hnetací hák vám uľahčí prípravu kysnutých a hutnejších ciest a poradí si tak s chlebom aj poriadnou vianočkou.
Kuchynský robot ETA Gratus EVO Max má vo výbave aj Flexi metlu, ktorá je perfektná pre dokonalú prípravu krémov a ľahších ciest.

Gratus melie mäso
Nie je nad čerstvo namleté mäso, preto sme ETA Gratus EVO Max vybavili 62mm mlynčekom s tromi veľkosťami mlecích doštičiek pre jemné, stredné a hrubé mletie. Ľahko tak zabodujete s domácimi burgermi alebo čerstvým tatarákom. Nechýba tu ani nástavec na výrobu údenín, mäsových guličiek Kebbe a tiež formičky na pečivo.

Sklenený mixér pre zdravý životný štýl
Doprajte si ovocné či zeleninové smoothie pokojne každý deň. Sklenený mixér s objemom 1,5 litra na robot ľahko nasadíte a behom pár chvíľ je hotovo. Mixér je ideálny aj na prípravu krémových polievok či večerných koktailov. Vyskúšať môžete napríklad výborné mangové Daiquiri.

Strúhanie aj krájanie bez námahy
Nadstavec na strúhanie s 3 diskovými strúhadlami a prevodovkou pre optimálne otáčky vám uľahčí strúhanie zeleniny, ovocia, zemiakov i syrov a ďalších potravín. S týmto nástavcom ušetríte čas aj námahu a ku klasickému strúhadlu sa nebudete chcieť vracať.

Charakteristika a technické údaje:

  • príkon 1500 W
  • celokovové prevedenie vrátane prevodov
  • plynulá regulácia so stabilizátorom otáčok
  • planetárny systém miešania
  • PULSE
  • možnosť nastavenia optimálnej výšky nadstavcov
  • bezpečnostný systém výkyvného ramena
  • PRÍSLUŠENSTVO: nerezová misa 5,5 l s priehľadným krytom, sklenený mixér 1,5 l, hnetací hák, metla na šľahanie, miešacia metla, flexi metla (na krémy a ľahké cestá), mlynček na mäso o priemere 62 mm, 3x mlecie doštičky, nadstavec na výrobu údenín, nadstavec na výrobu mäsových trubičiek Kebbe, tvorítko na cukrovinky, vtláčadlo, uvoľňovací kľúč, nadstavec na strúhanie s 3 celonerezovými diskovými strúhadlami, prevodovka
  • farba: biela

 

 

 


Okrem funkčnosti a designu dbáme aj na bezpečnosť. Kuchynský robot ETA Gratus EVO Max je vybavený bezpečnostným systémom výkyvného ramena, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu metiel a háku, uľahčuje manipuláciu vďaka aretačnej poistke a nechýba tu ani bezpečnostná poistka proti nechcenému spusteniu v odklopenej polohe.
Bezpečnostná tepelná poistka sa aktivuje pri preťažení stroja a chráni tak motor robota.
Protišmykové nožičky zaistia, že robot bude stáť pevne na svojom mieste aj pri vyšších otáčkach.

Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať