Kuchynský robot BOSCH MUMS2EW40

Kuchynský robot BOSCH MUMS2EW40

Cena:
199,99 € s DPH
166,66 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
BOSCH MUMS2EW40
EAN
4242005252343

Kuchynský robot BOSCH MUMS2EW40Kuchynský robot BOSCH MUMS2EW40Kuchynský robot BOSCH MUMS2EW40Kuchynský robot BOSCH MUMS2EW40Kuchynský robot BOSCH MUMS2EW40


Kompaktný a zároveň výkonný kuchynský robot Bosch MUMS2EW40 prináša perfektné výsledky so všestranným využitím. Vďaka výkonnému 700 W motoru môžete ľahko a rýchlo premiešať veľké množstvo prísad. Vďaka 4 rôznym rýchlostným stupňom a pulznej funkcii spracujete suroviny rýchlo, jednoducho a presne. Cukrárska sada zaručuje perfektné výsledky a jednoduchú manipuláciu. Kuchynský robot umožňuje pohodlné a jednoduché uloženie kábla do špeciálnej priehradky. O perfektné výsledky sa postará 3D planetárne miešanie pre optimálne premiešanie všetkých prísad.
Maximálna bezpečnosť po celý čas. Gumové nožičky zabezpečia výnimočnú stabilitu kuchynského robota a zabránia jeho pohybu. Krytky prevodov zaručujú vysoký bezpečnostný štandard. Elektronická poistka opätovného spustenia zabráni neočakávanému spusteniu motora.
Vychutnajte si dokonalé výsledky pečenia od samotného začiatku. Vďaka výkonnému motoru môžete ľahko a rýchlo premiešať veľké množstvo prísad. Žiadne čakanie, žiadne prerábanie, žiadne kompromisy.
Ideálnu misu nemôžete posudzovať iba podľa jej veľkosti. Pre tie najlepšie výsledky je dôležitý vnútorný tvar, ktorý kopírujú použité nádstavce. Vysoko kvalitná misa z nehrdzavejúcej ocele s objemom 3,8 l je vhodná tak pre malé množstvo, ako aj pre spracovanie až 2,4 kg piškótového cesta, alebo 1,7 kysnutého cesta.

Charakteristika a technické údaje:

 • Výkonný 700 W motor Bosch: pre všetky druhy cesta a rýchle spracovanie
 • Veľká 3,8l nerezová misa: so špeciálnym vnútorným tvarom pre účinnú prípravu cesta (až 2,4 kg piškótového alebo 1,7 kg kysnutého cesta)
 • Perfektné výsledky vďaka 3D planetárnemu miešaniu: pre optimálne premiešanie všetkých prísad.
 • 4 pracovné rýchlosti pre ľahkú prípravu
 • Veľká multifunkčnosť vďaka kvalitnej cukrárskej sade (miešacia metla, šľahacia metlička, hnetací hák) a mlynčeku na mäso
 • Tritan je materiál, ktorý dobre zvláda vysoké aj nízke teploty, neobsahuje BPA a je odolný proti rozbitiu
 • Diely bez obsahu BPA: zdravá, bezpečná a pohodlná príprava pokrmov
 • Rozmery spotrebiča: 266 x 266 x 277 mm
 • Hmotnosť netto: 6,8 kg
 • Frekvencia: 50/60 Hz
 • Dĺžka prívodného kábla: 110 cm

 

 

 


Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov by sa mali prísady miesiť konzistentne. 3D planetárne miešanie znamená, že nástroje sa pohybujú v troch smeroch, zatiaľ čo pohon sa otáča smerom opačným. Tým je zabezpečené, že zmes sa účinne premieša z bokov, od spodu a aj zo stredu misy, takže cesto je krásne nadýchané.
Umývanie riadu po práci v kuchyni zaberie obvykle veľa času. Väčšinu príslušenstva je možné umývať v umývačke riadu, čo je veľmi pohodlné a ušetrí to množstvo času.
 

 

Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty

Mohlo by Vás zaujímať