Kuchynský robot Adler AD 4216

Kuchynský robot Adler AD 4216

Cena:
105,99 € s DPH
88,32 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Adler AD4216
EAN
5902934834278

Kuchynský robot Adler AD 4216Kuchynský robot Adler AD 4216Kuchynský robot Adler AD 4216Kuchynský robot Adler AD 4216Kuchynský robot Adler AD 4216Kuchynský robot Adler AD 4216Kuchynský robot Adler AD 4216Kuchynský robot Adler AD 4216Kuchynský robot Adler AD 4216Kuchynský robot Adler AD 4216


Získajte najlepšie výsledky s kuchynským robotom AD4216 vďaka jeho planetárnemu systému miešania. Ľahko mixujte, šľahajte alebo miesite bez rozstrekovania a pre dosiahnutie najlepších výsledkov máte možnosť voľby medzi 6 rýchlosťami. Kapacita misy 4l je dostatočná na varenie pre veľkú rodinu alebo na párty. Planetárny kuchynský robot AD4216 je vybavený krytom proti postriekaniu s okienkom na pridávanie surovín počas mixovania. Pohodlné na používanie aj čistenie.
Multifunkčný robot je základom práce vo väčšine kuchýň. Kombináciou viacerých funkcií a zaberaním malého priestoru je alternatívou pre kuchyne malých rozmerov. Samotný robot vyzerá veľmi elegantne, takže mu nič nebráni v tom, aby stál na kuchynskej linke. Tlačidlo náklonu a volič rýchlosti sú umiestnené na ľahko prístupnom mieste na boku prístroja, čo zvyšuje komfort práce. Obrázky nad gombíkmi naznačujú, ktoré časti je lepšie použiť na šľahanie smotany, vajec alebo miešanie cesta. Naklápacia hlava uľahčuje vyberanie misky s pripraveným cestom alebo krémom. Stabilné prísavky zabraňujú kĺzaniu prístroja po kuchynskej linke. Kryt proti postriekaniu ochráni kuchynskú linku pred postriekaním, čo je častý problém tradičných mixérov. Udržiavanie tohto produktu v čistote tiež nevyžaduje veľké úsilie. Všetko príslušenstvo je možné umývať vo vode s prostriedkom na umývanie riadu. Vonkajšie časti a telo je však možné čistiť len kuchynskou utierkou alebo mäkkou handričkou.

Charakteristika a technické údaje:
Planetárny systém miešania
6 rýchlostí
Sklopná hlava
4 l nerezová misa
Kryt proti postriekaniu
3 nadstavce: Hák na miesenie cesta, metla na miešanie, šľahač na šľahanie vajec
Stabilné prísavky
Príkon nominálny 500 W, maximálny 1 000 W
220-240 V, 50/60 Hz

Planetárny kuchynský robot ADLER AD 4216 je ideálnym produktom pre všetkých fanúšikov pečenia. Kuchynský robot, ktorý sám zmieša všetky ingrediencie, nemusíte držať a je vybavený dielmi, ktoré uľahčujú prácu v každej fáze prípravy koláča.
Planetárny pohyb umožňuje presné spojenie jednotlivých prísad. Umožňuje vám tiež získať to najlepšie z ingrediencií, ktoré používate. Jedná sa o eliptický pohyb miešadiel, ktorý sa dostane do každého rohu misy a rovnomerne zmieša suché a mokré prísady. Schopnosť nastaviť šesť rýchlostí je spôsob, ako zvoliť vhodnú rýchlosť miešania pre množstvo a typ prísad. Veľká miska s objemom 4 litre, vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, vám umožní pripraviť koláč alebo viac pečiva na rodinné stretnutia a s priateľmi. Tri nadstavce: hnetací hák, metla na miešanie a šľahač na vajcia umožňujú pripraviť všetky druhy cesta pomocou jedného zariadenia!

Klikni video.

Typ kuchynského robota kuchynský robot
Objem pracovnej nádoby 4
Farbabiela/sivá
Výkon1000
Materiál misy Nerezová oceľ
Materiál vnútorných prevodov Plast
Materiál plášťa Plast
Počet rýchlostí 6
Výška_cm 28
Šírka_cm 33
Híbka_cm21,5
Hmotnosť 3,52
Výbavahnetací nástroj | miešacia metla | balónová šľahacia metla | priehľadný kryt misy | špachtľa
Funkciehnetenie | mixovanie | šľahanie | planetárne miešanie
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať