Krájač Ritter Unica 3 - pošk. obal

Cena:
149,99 € s DPH
124,99 € bez DPH
Ušetríte
25 % / 50,00 €
Pôvodná cena
199,99 €


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Ritter Unica3 pošk.
EAN
1000000001491

Krájač Ritter Unica 3 - pošk. obalKrájač Ritter Unica 3 - pošk. obalKrájač Ritter Unica 3 - pošk. obalKrájač Ritter Unica 3 - pošk. obalKrájač Ritter Unica 3 - pošk. obalKrájač Ritter Unica 3 - pošk. obal


Krájač potravín Ritter Unica3 je skutočným profesionálom pri krájaní potravín. Jeho stabilné nohy, vyrobené z ocele, zaručujú vysoký stupeň stability krájača a okrem toho poskytujú jedinečný dizajn. Napriek pomerne malej veľkosti zaisťuje naklonená poloha prítlačnej dosky ľahké krájanie. Krájač potravín unica3 je poháňaný motorom s výkonom 65 W, pri 20% zníženej spotrebe energie, ale o 50% vyššej účinnosti motora v porovnaní s predchádzajúcim modelom.

Charakteristika a technické údaje:
celokovová konštrukcia, naklonená
strieborná metalíza
oceľové nohy
štyri gumové podložky, ktoré zabraňujú pošmyknutiu
zúbkovaný nôž s priemerom 17 cm na chlieb a pečivo
hrúbka rezu nastaviteľná do cca 20 mm
dvojprstový bezpečnostný spínací systém
prepínač pre prerušovanú a nepretržitú prevádzku
odnímateľné sane
dĺžka pohybu saní cca 18 cm
230 V, ekologický motor s výkonom 65 W, pracovný cyklus 5 minút
VDE / GS, bezpečnostná kategória 2, CE
rozmery: šírka 26,5 cm výška 23,5 cm hĺbka 35,5 cm
hmotnosť: cca. 3,6 kg

Dvojprstový bezpečnostný spínací systém, spínač na prerušovanú a nepretržitú prevádzku, odnímateľné sane či štyri oceľové nožičky robia tento krájač potravín skutočným profesionálom. Vďaka rýchločinnému zámku môžete odobrať nôž pred čistením aj bez použitia nástrojov. Unica3 je samozrejme „vyrobená v Nemecku“, ako všetky ostatné výrobky spoločnosti Ritter.
Ritter založil v roku 1905 Franz Ritter. Odvtedy firma vyvíja a vyrába stolové a zabudované domáce spotrebiče, ktoré uľahčujú každodenný život v kuchyni. Spoločnosť vyvíja, navrhuje a vyrába pod vedením Michaela Schüllera výlučne v Gröbenzell pri Mníchove. Filozofia spoločnosti je postavená na vysokej úrovni kvality.

Mierne poškodený obal, výrobok nepoškodený!

Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať