Kompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVA

Kompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVA

Cena:
124,99 € s DPH
104,16 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
AQUA VIVA Komplet
EAN
8594211070010

Kompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAKompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAKompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAKompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAKompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAKompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAKompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAKompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAKompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAKompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAKompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAKompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAKompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAKompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAKompletná inštalačná sada nano filter na vodu AQUA VIVAAQUA VIVA nano filter v inštalačnej sade s hadičkami. Inštalačná sada pri prvom nákupe ZADARMO!
Všetko potrebné na prvú inštaláciu. Patentovaný filter zaistí v každej domácnosti tú najčistejšiu kohútikovú vodu bez kontaminantov a škodlivín. Zároveň tieto filtre, na rozdiel od bežných, nezarastajú vírusmi a baktériami, ktoré vyčistenú vodu znova kontaminujú. AQUA VIVA je pokrokové riešenie, ktoré zaručí najlepší možný výsledok – skutočne čistú vodu.
Inštalačné príslušenstvo ZADARMO ako darček.

PREČO ZVOLIŤ PRÁVE NANO FILTER AQUA VIVA?

Urobíte maximum pre svoje zdravie. Vaše telo už nebude filter.
Filter s nanočasticami je najlepšou možnosťou, pokiaľ to so svojim zdravím myslíte skutočne vážne – adsorbuje nečistoty 10x rýchlejšie ako bežné filtre.

Zachytí maximálne možné množstvo kontaminantov.
Neprepustí zvyšky liečiv, hormónov, pesticídov, herbicídov, fungicídov.

Neprepustí mikroplasty ani mechanické častice.
Mikroplastov nevedome konzumujeme v priebehu dňa mnoho, zmeňme to tam, kde to môžeme ovplyvniť.

Pomôžete našej planéte.
AQUA VIVA je plne recyklovateľná, a tak nášmu životnému prostrediu odľahčí zníženou CO2 záťažou.

Ušetríte na účtoch za vodu.
Filter totiž reguluje jej prietok – šetrí tak zároveň aj našu planétu podľa medzinárodného štandardu LEED.

Ide o múdru ekonomickú voľbu.
Filter vydrží min. 6 mesiacov alebo prietok vody 3 600 litrov.

Zachová všetky cenné minerálne látky.
Všetky potrebné minerály dopraví bezpečne k vám a vašim najbližším.

Odstráni nepríjemný zápach.
Zápach z chlóru či možných nečistôt sa k vám do pohára nedostane.

Dodá vodu, ktorá jednoducho chutí.
Už nikdy sa vám nestane, aby voda chutila nepríjemne.

Filter má patent i certifikáciu.
Bolo starostlivo dohliadané na celý proces výroby a testovania, filter spĺňa normy a predpisy EÚ.

10x rýchlejší a efektívnejší ako bežný filter.
Účinnosť každého filtra je daná tým, ako rýchlo dokáže filter z vody chemikálie odstrániť, čiže ako dlho sa voda vo filtri zdrží po otvorení kohútika. Filter s aktívnym uhlím pracuje pomaly a potrebuje dobu styku s vodou aspoň 5-10 minút, aby z vody chemikálie odstránil. Potom by musela voda z kohútika tiecť veľmi pomaly rýchlosťou 0,1 l za minútu.
AQUA VIVA vďaka patentovanému materiálu na báze nano uhlíka pracuje oveľa rýchlejšie: stačí 10 sekúnd, aby zachytila väčšinu chemikálií a ďalších škodlivín. Svoju účinnosť si zachová aj pri prietoku vody 2,5 l za minútu.

Prečo je filter AQUA VIVA šikovný?
Tento filter, na rozdiel od toho bežného s aktívnym uhlím, svoj objem a priepustnosť prispôsobuje kolísaniu tlaku vo vodovodnej sieti. Nedochádza teda k neregulovanému prietoku, čím je vždy zaistený rovnako kvalitný výstup vody. Keď filtračný materiál nie je schopný reagovať na zmeny tlaku v potrubí, mení sa doba styku filtračného materiálu s vodou, tým pádom kolíše účinnosť záchytu škodlivín.


Charakteristika a technické údaje:

 • Kategória: AQUA VIVA pre filtráciu vody na báze nanuhlíka
 • Hmotnosť: 0.5 kg
 • Prevádzková teplota: 0,5-35°C
 • Životnosť: 3600 l alebo 6 mesiacov
 • Maximálny tlak: 6 bar
 • Prietok: 2,5-3,5 l/min
 • Funkcia: Fyzikálny, mechanický filter
 • Obsah balenia:
 • Inštalačné puzdro 10 z bieleho polypropylénu 1ks
 • Filtračná kartuša AQUA VIVA 1 ks
 • Pripojovacie fitingy (skrutkovanie) 4 ks
 • Prepojovacie hadičky 2 ks
 • Návod na inštaláciu 1 ksPatentovaný filter AQUA VIVA odstráni z Vašej kohútikovej vody cudzorodé chemikálie, pesticídy, hormóny, trihalometany, chlór a chlórované uhľovodíky, nebezpečné baktérie, vírusy a mikroplasty.

AQUA VIVA je filtračná vložka naplnená patentovaným adsorpčným materiálom na báze uhlíkových nanorúrok testovaná v súlade s ISO EN 12873-3. Odstraňuje rozpustené organické znečisťujúce látky a zároveň produkuje mikrobiálne bezpečnú vodu na dlhé časové obdobia. Kombinuje nanoštruktúrované uhlíkové adsorpčné lôžko, filter jemných častíc a filtračnú nanotextíliu na výstupe, aby produkovala čo najčistejšiu a najbezpečnejšiu vodu.

Patentovú listinu, Prehľad základných údajov, Produktový list, Vyhlásenie o zhode a Testovací protokol nájdete v časti ,,Dokumenty‘‘.

 

 

Vodný filterÁno
Farbabiela
DisplejNie
Objem prefiltrovanej vody3600

 

 

 

Mohlo by Vás zaujímať