Kávovar Ritter Cafena 5 čierny

Cena:
166,31 € s DPH
138,59 € bez DPH
Ušetríte
45 % / 133,68 €
Pôvodná cena
299,99 €


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Ritter Cafena5 čierny
EAN
4004822640006

Kávovar Ritter Cafena 5 čiernyKávovar Ritter Cafena 5 čiernyKávovar Ritter Cafena 5 čiernyKávovar Ritter Cafena 5 čiernyKávovar Ritter Cafena 5 čiernyKávovar Ritter Cafena 5 čierny


S energeticky úsporným a elegantným kávovarom Ritter Cafena5 môžete uvariť až 8 šálok 125 ml filtrovanej kávy. Elegantná kanvica je vybavená tepelne odolným vákuový dnom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré je odolné voči rozbitiu a ideálne sa hodí ako servírovací džbán.
Cafena 5 zaujme energeticky úsporným procesom ekologického varenia. Integrovaný ohrievač vody je v porovnaní s inými kávovarmi priamo pod nádržou na vodu, čo vedie k malým vzdialenostiam cesty pary a tým k zníženiu teplotných strát, hluku a redukcii pary. Keď kávovar nepoužívate, môže byť ponechaný v pohotovostnom režime pri 0 W, čo tiež pomáha šetriť energiu. Zároveň chuť kávy je výrazne plnšia.

Charakteristika a technické údaje:
kávovar na 8 šálok 125 ml
veľkosť filtra 4
vonkajší obal vyrobený z kvalitného plastu
kanvica s tepelne odolným vákuový dnom
kanvica s rozšírenou funkciou na udržiavanie tepla
otočný a odnímateľný držiak filtra s ochranou proti odkvapkávaniu a ochranou proti preplneniu
energeticky úsporný proces ekologického varenia
automatické vypnutie priamo po procese varenia požadovaného počtu šálok
0-wattový pohotovostný režim
funkcia automatického zastavenia prípravy kávy pri zavápnení
osvetlený ekologický spínač
päť gumových protišmykových nožičiek
220 - 240 voltov, 650 - 800 wattov
VDE / GS, Trieda ochrany 1, CE
rozmery: šírka 17,5 cm, výška: 43,5 cm, hĺbka 22,0 cm
hmotnosť: 3,0 kg

Automatická vypínacia funkcia kávovaru Ritter Cafena5 zastavuje postup varenia hneď, ako kávovar prestane efektívne pracovať v dôsledku zavápnenia alebo ak hrozí nebezpečenstvo poškodenia vykurovacieho telesa. Počas procesu varenia sa kontrolka ekologického spínača rozsvieti červeno. Akonáhle je proces ukončený, kontrolka zhasne a ekologický prepínač sa automaticky prepne do vypnutej polohy. Na rozdiel od iných výrobcov sa Cafena 5 automaticky vypne hneď po procese varenia bez ohľadu na požadovaný počet šálok. Otočný, odnímateľný držiak filtra, ktorý je vybavený odkvapovým uzáverom a ochranou proti preplneniu, umožňuje jednoduché a pohodlné čistenie.
Vďaka nízkej spotrebe energie, vysokej bezpečnosti a jednoduchej obsluhe nesie Cafena 5 environmentálnu značku Blue Angel. Precíznosť do detailu od nemeckej značky Ritter.

Ritter založil v roku 1905 Franz Ritter. Odvtedy firma vyvíja a vyrába stolové a zabudované domáce spotrebiče, ktoré uľahčujú každodenný život v kuchyni. Spoločnosť vyvíja, navrhuje a vyrába pod vedením Michaela Schüllera výlučne v Gröbenzell pri Mníchove. Filozofia spoločnosti je postavená na vysokej úrovni kvality.

Kávovar Ritter Cafena 5 v našej ponuke nájdete vo viacerých farebných prevedeniach.
 

cafena 5 - Home Style Award 2017
Počas veľtrhu Interior Lifestyle China bol kávovar cafena 5 ocenený cenou Home Style Award 2017 v kategórii „Supreme Functionality“. Táto kategória oceňuje produkty s vynikajúcou používateľskou prívetivosťou, ergonómiou a výraznými funkciami.
Ocenenie Home Style Award, ktoré bolo založené v roku 2008, spoluorganizujú Shanghai Municipal Commerce Center a Messe Frankfurt (Shanghai) Co. Ltd., má za cieľ oceniť výnimočnosť v globálnom maloobchode s domácimi potrebami a životným štýlom a spojiť ich so vzrušením z rastúceho miestneho trhu.

 

Klikni video.

Typ espressa prekvapkávače
Funkcia capuccino Nie
Mlynček na kávu Nie
Zrnková káva nie
Automatické pranie Výrobca neuvádza
DisplejNie
Parná tryska nie
Farbačierna
Objem l1
Automatické vypnutieáno
Šírka zariadenia 17,5
Výkon800
Výška 43,5
Hĺbka 22
Hmotnosť3
Typ prípravy filtrovaná káva
Druh kávymletá káva
Typ napájania zásuvka 220
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať