Jogurtovač Adler AD 4476

Jogurtovač Adler AD 4476

Cena:
34,99 € s DPH
29,16 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Adler AD4476
EAN
5908256839472

Jogurtovač Adler AD 4476Jogurtovač Adler AD 4476Jogurtovač Adler AD 4476Jogurtovač Adler AD 4476Jogurtovač Adler AD 4476Jogurtovač Adler AD 4476Jogurtovač Adler AD 4476Jogurtovač Adler AD 4476Jogurtovač Adler AD 4476Jogurtovač Adler AD 4476Jogurtovač Adler AD 4476


Na výrobu čerstvého a zdravého jogurtu stačí tri veci: mlieko, bakteriálne kultúry a jogurtovač Adler AD 4476.
Prístroj vám umožňuje pripraviť jogurt neuveriteľne jednoduchým spôsobom. Po umiestnení prísad pokračuje zvyšok procesu automaticky bez zásahu používateľa. Jogurt sa vytvára okamžite v sklenených nádobách s objemom 200 ml, čo uľahčuje neskoršie pohodlné skladovanie hotového produktu v chladničke. Pre optimálnu výrobu jogurtov zariadenie udržuje teplotu priaznivú pre mliečne baktérie: 42 stupňov, vďaka čomu je možné produkciu jogurtov vykonávať rýchlo a efektívne.
Staráme sa o zdravú výživu a často hľadáme mliečne výrobky, ktoré nám poskytujú cenné ingrediencie a minerály. Ak si chcete vybrať produkty vysokej kvality, bio a organické prísady, môžete sa vystaviť značným nákladom a ťažkostiam pri hľadaní správneho miesta, kde nájdete to, čo potrebujete. A tu vám môžeme ponúknuť zaujímavé a pohodlné riešenie! Jogurtovač ADLER AD4476 je ideálne zariadenie pre všetkých fanúšikov jogurtov, kokteilov na ich báze alebo omáčok a polievok, v ktorých je jogurt hlavnou zložkou.

 

 

 

Charakteristika a technické údaje:

  • Zariadenie, ktoré sa ľahko používa a umožňuje produkovať zdravý domáci jogurt za nízku cenu
  • Podsvietený vypínač
  • 7 praktických sklenených pohárov so skrutkovacími uzávermi (200 ml)
  • Priehľadné veko
  • Udržiavanie teploty 42°C

 

 

 

 

 


Jogurt je výrobok, ktorý sa podobne ako zrážané mlieko vytvára pôsobením baktérií. Mlieko môže byť obohatené o kultúry, ktoré sa množia pri 42 °C, udržiavanej zariadením. Mliečny cukor obsiahnutý v mlieku sa premení na kyselinu mliečnu a výsledkom je, že mlieko stuhne. Pre väčšie pohodlie má stroj sedem pohárov so skrutkovacími uzávermi, ktoré po príprave jogurtu môžete používať ako odoberateľné nádoby. Môžete ich uložiť v chladničke a takto pripravený jogurt v nej možno uchovávať až 7 dní. Je tiež potrebné poznamenať, že samotné zariadenie sa veľmi ľahko udržuje v čistote. Jednoducho ho utrite navlhčenou textíliou a utrite dosucha. Poháre a viečka by sa mali umývať v teplej vode alebo v umývačke riadu.
Najväčšou výhodou jogurtovača Adler AD4476 je, že jednoduchým a rýchlym spôsobom pripravíte zdravý a domáci doplnok k mnohým jedlám bez zbytočných prísad a prílišného množstva cukru. Všetko, čo potrebujete na prípravu jogurtu, je mlieko a kultúry, všetku prácu za vás urobí AD4476. Samotné zariadenie nezaberá veľa miesta, takže všetci preň nájdu úložný priestor v kuchyni. Je vybavený podsvieteným vypínačom umiestneným na ľahko prístupnom mieste a priehľadným vekom, ktoré vám umožňuje kontrolovať prácu aj večer alebo ráno. Čerstvý jogurt môžete vyrobiť každý deň! Čo je dôležité, v prístroji môžete pripraviť aj jogurt zo sójového mlieka!

Celkový objem1,4
Materiálkov / plast
Počet nádob 7
Objem jednej nádoby 0,2
Materiál hrnca Sklo
DisplejNie
ČasovačNie
VekoÁno
Výkon20
Farbačierna/sivá
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty