IPL epilátor ETA934790000 FENITÉ

IPL epilátor ETA934790000 FENITÉ

Cena:
159,99 € s DPH
133,33 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
ETA934790000
EAN
8590393336319

IPL epilátor ETA934790000 FENITÉIPL epilátor ETA934790000 FENITÉIPL epilátor ETA934790000 FENITÉ


IPL epilátor ETA Fenité je dlhodobým bezbolestným riešením na odstránenie chĺpkov a omladenie pokožky. Funguje na princípe technológie intenzívneho pulzného svetla (IPL), ktorá pomocou svetelných výbojov deaktivuje v rastovej fáze korienky chĺpkov hlboko v pokožke. Tieto chĺpky potom samy vypadnú a ich rast je dlhodobo obmedzený alebo priamo prerušený.
Pretože sa v dobe ošetrenia v rastovej fáze nachádza vždy iba 10-30 % všetkých chĺpkov, je nutné proces epilácie rozložiť do niekoľkých aplikácií – s tým vám pomôže praktický harmonogram uľahčujúci plánovanie a sledovanie priebehu celej kúry.
Epilátor Fenité je vhodný predovšetkým pre osoby so svetlými odtieňmi pleti a tmavými chĺpkami – práve tie absorbujú najviac energie zo zábleskov. U osôb so svetlými blond, bielymi, ryšavými či šedými chĺpkami nie je taký účinný, pretože tieto chĺpky vplyvom nízkeho množstva pigmentu neabsorbujú energiu potrebnú na účinnú deaktiváciu korienkov.
Epilátor disponuje 5 stupňami výkonu podľa typu pokožky. Veľkosť aplikačného okienka je cca 3 cm2. Používať ho môžete na epiláciu všetkých častí tela s výnimkou okolia očí, čela, krku a citlivých intímnych partií. Nastaviť si môžete manuálny či automatický režim aplikácie pulzného svetla. Epilátor jednoducho ovládate spínačom ON/OFF a údržba vám zaberie len minútku.

Charakteristika a technické údaje:
dlhodobé bezbolestné odstránenie chĺpkov
technológia intenzívneho pulzného svetla (IPL)
životnosť až 300 000 pulzov
5 stupňov výkonu pulzného svetla
bezpečnostný senzor správneho kontaktu s pokožkou
manuálny / automatický režim
veľkosť aplikačného okienka cca 3 cm2
automatické vypnutie
LCD displej
integrovaný UV filter
sieťové napájanie 100 - 240 V
PRÍSLUŠENSTVO: nadstavec / vysoko kvalitný kremíková Quartz lampa nadstavec na odstránenie chĺpkov, ochranné okuliare s UV filtrom, praktický harmonogram pre plánovanie a sledovanie priebehu epilačnej kúry
farba: biela

Nástavec epilátora má veľmi dlhú životnosť až 300 000 pulzov, ktoré vystačia až na 10 rokov bežného používania. Všetky informácie, vrátane presných ukazovateľov životnosti, môžete sledovať na prehľadnom LCD displeji. Dodržujte však harmonogram epilácie a rešpektujte frekvenciu ošetrenia.
Po 15 minútach nečinnosti sa epilátor sám vypne. Môžete tak byť pokojní aj v prípade, že si stlačením tlačidla OFF nie ste stopercentne istí.
IPL epilátor Fenité je elegantný pomocník, ktorého použitie je nielen pohodlné, ale aj bezpečné. Ochranu proti nechcenej aktivácii zábleskov mimo bezpečnú oblasť ošetrovanej zóny zaistí bezpečnostný senzor správneho kontaktu s pokožkou.
Integrovaný UV filter (500–1200 mm) sa potom postará o ochranu vašej pokožky pred UV žiarením. Súčasťou balenia sú aj ochranné okuliare s UV filtrom.

Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať