Internetové rádio Camry CR 1180

Internetové rádio Camry CR 1180

Cena:
89,99 € s DPH
74,99 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Camry CR1180
EAN
5902934838368

Internetové rádio Camry CR 1180Internetové rádio Camry CR 1180Internetové rádio Camry CR 1180Internetové rádio Camry CR 1180Internetové rádio Camry CR 1180Internetové rádio Camry CR 1180Internetové rádio Camry CR 1180Internetové rádio Camry CR 1180Internetové rádio Camry CR 1180Internetové rádio Camry CR 1180


Vývoj technológií nám umožnil používať nové a vylepšené modely počítačov a televízorov. Tento vývoj našťastie neobišiel ani výrobcov rádiových prijímačov, vďaka čomu dnes môžeme využiť mimoriadne pohodlnú možnosť, ktorou je internetové rádio Camry CR1180. Toto rádio nám poskytuje oveľa lepšiu kvalitu zvuku a prenosu, kedykoľvek máme pripojenie na internet. CR1180 (DAB - Digital Audio Broadcasting) vám umožňuje prijímať viac ako 20 000 staníc z celého sveta s jednoduchou konfiguráciou bez IT znalostí. Aké ďalšie dobré vlastnosti pochádzajú z tejto digitalizácie? Najskôr vývoj niekoľkých ďalších služieb a zasielanie obrázkov, či dokonca informácií o počasí. Vďaka nášmu modelu môžete poznať predpoveď počasia a dostávať oznámenia o jeho zmenách, ktoré môžu byť mimoriadne užitočné! Moderné rádio priamo pre vás.

Charakteristika a technické údaje:
Viac ako 20 000 staníc z celého sveta.
Možnosť zmeniť jazyk menu.
Dostupné jazyky: poľský, anglický, nemecký, francúzsky, portugalský, holandský, taliansky, ruský, švédsky, nórsky, dánsky, maďarský, český, slovenský, poľský, turecký, fínsky.
Rádio DAB (internet).
Jednoduchá konfigurácia (WPS).
Wi-Fi pripojenie.
Predpoveď počasia.
Duálny alarm.
Veľký 2,4” TFT LCD displej
Konektor pre slúchadlá
AUX vstup
Výkon: 3W

Keď sa rozhodnete pre kúpu Camry CR1180, nemusíte sa obávať, že jeho fungovanie vyžaduje špeciálne IT znalosti. Pripojenie je pomocou WiFi signálu, ktorý je dnes dostupný takmer všade (hotely, vozidlá, náš telefón), takže môžete počúvať svoje obľúbené rádio aj mimo domova. Veľký LCD displej umožňuje sledovať informácie na obrazovke a pohodlne meniť stanice. Konektor pre slúchadlá predstavuje ďalšie pohodlie, takže môžete počúvať hudbu, aj keď ostatní členovia domácnosti snívajú o tichu! Rádio tiež vyzerá mimoriadne elegantne vďaka svojmu štýlovému dizajnu. Na prednej strane uvidíte všetky gombíky a tlačidlá na jemné doladenie prijímača. Vstup AUX tiež umožňuje pripojenie externého zdroja hudby. Internetové rádio aj pre laika!

Retro dizajn nie
Farbačierna
DAB tuner YES
Ladenie digitálne
Výstup pre slúchadlá YES
Internetové rádio Áno
Funkcia SleepNO
Nabíjacia batéria NO
Hmotnosť kg1,6
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať