Hriankovač s LCD displejom Gerlach GL 3221 white

Cena:
45,99 € s DPH
38,33 € bez DPH
Ušetríte
13 % / 7,00 €
Pôvodná cena
52,99 €


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Gerlach GL3221 white
EAN
5903887802079

Hriankovač s LCD displejom Gerlach GL 3221 whiteHriankovač s LCD displejom Gerlach GL 3221 whiteHriankovač s LCD displejom Gerlach GL 3221 whiteHriankovač s LCD displejom Gerlach GL 3221 whiteHriankovač s LCD displejom Gerlach GL 3221 whiteHriankovač s LCD displejom Gerlach GL 3221 whiteHriankovač s LCD displejom Gerlach GL 3221 whiteHriankovač s LCD displejom Gerlach GL 3221 whiteHriankovač s LCD displejom Gerlach GL 3221 whiteHriankovač s LCD displejom Gerlach GL 3221 whiteHriankovač s LCD displejom Gerlach GL 3221 white


Efektívny hriankovač Gerlach GL3221 s LCD displejom a maximálnym výkonom 1100 W umožňuje pripraviť dva toasty naraz. Gombík nastavenia opečenia umožňuje pripraviť toasty tak, aby boli presne také chrumkavé, ako by mali byť. Tácka na omrvinky pomáha udržiavať zariadenie, ako aj miesto, kde sa pripravuje jedlo, čisté. Hriankovač zostáva na svojom plášti chladný - to je jeden z faktorov, ktoré zvyšujú bezpečnosť prevádzky zariadenia. Proces pečenia je možné kedykoľvek zastaviť pomocou tlačidla STOP. Hriankovač má tiež bonusovú funkciu zvyšujúcu jeho užitočnosť - nadstavec na ohrievanie pečiva. Všetko, čo musíte urobiť, je zvoliť príslušné tlačidlo a po pár chvíľach si budete môcť vychutnať horúce rožky ako priamo z rúry!
Charakteristickým znakom hriankovača GL3221 je LCD displej na bočnej strane. Je to zaujímavé riešenie, vďaka ktorému môžete ovládať stupeň opekania, čas prípravy toastov a môžete kontrolovať, či je zapnutá príslušná funkcia. Tento druh uľahčenia a šesť dostupných úrovní opekania sa osvedčuje, keď každý člen domácnosti má rád toasty, chlieb alebo rožky pripravené inak. Vďaka protišmykovým nožičkám, vstavanému úložisku na kábel a vyberateľnému podnosu na drobky je zariadenie bezpečné a ľahko sa udržiava v čistote.
Rady začínate deň teplými raňajkami? Zbožňujete toasty na večeru? Uprednostňujete lahodný a chrumkavý chlieb k svojmu obľúbenému šalátu? Alebo možno hľadáte niečo iné ako bežné pečivo? Máme pre vás niečo! Hriankovač Gerlach GL3221 je produkt pre každého, kto ocení hrianky s džemom alebo horúcimi závitkami na raňajky! Štýlové zariadenie, ktoré zaujme svojou funkčnosťou, bude vyzerať pekne v každej kuchyni! Za pár minút môžete prekvapiť svoju rodinu vôňou teplého chleba, ktorý obohatí každé jedlo!

Charakteristika a technické údaje:
Hriankovač s LCD displejom
LCD displej zobrazujúci: úroveň opečenia, čas opekania, zvolenú funkciu
6 úrovní stupňa opečenia
3 funkcie: STOP, opätovný ohrev, rozmrazovanie
Nadstavec na ohrievanie pečiva
Automatické vypnutie
Automatické vyskakovanie toastov
Vyberateľný plech na omrvinky
Protišmykové nožičky
Vstavaný úložný priestor na kábel
Veľkosť otvoru na plátok: 14x12x3,5 cm
Výkon: nom. 685-815 W, max. 1100 W
Napájanie 220-240 V, 50-60 Hz
Rozmery výrobku: 16 x 26,5 x 18 cm
Hmotnosť výrobku: 1,4 kg

Hriankovač Gerlach GL3221 sa vyznačuje výkonom 1100 W, ktorý vám umožní pripraviť chutné raňajky za niekoľko okamihov. Zariadenie dokáže opekať dva plátky naraz, takže ušetríte veľa času i elektriny. Má tiež tri funkcie, ktoré uľahčujú používanie:
STOP - automaticky zastaví opekanie,
REHEAT - ohrieva predtým pripravené toasty alebo pripravuj občerstvenie, ktoré nevyžadujú dlhé zahrievanie, napr. oblátky,
ROZMRAZOVANIE - ideálna voľba pre milovníkov mrazeného chleba, v priebehu niekoľkých chvíľ môžete pripraviť plátky rovnako ako priamo z rúry v pekárni.

Prídavný ohrievací stojan vám umožní osviežiť niekoľkodňové rožky alebo ohriať jemné pečivo. Vďaka tomuto malému hriankovaču môžete pripraviť ľubovoľný chlieb, sladký aj suchý.

Gerlach Germany ponúka výrobky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a zmyslom pre detail. Je značkou určenou pre najnáročnejších zákazníkova je súčasťou skupiny Adler Europe Group.
Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Počet toastov 2
Materiálkov / plast
Odmrazovanie Áno
Stop funkcia Áno
Nástavec na ohrev pečiva Áno
Nádobka na omrvinkyÁno
Regulácia teploty áno
Výkon1100
Farbabiela
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať