Hriankovač Camry CR 3217

Cena:
37,85 € s DPH
31,54 € bez DPH
Ušetríte
29 % / 15,14 €
Pôvodná cena
52,99 €


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Camry CR3217
EAN
5902934838559

Hriankovač Camry CR 3217Hriankovač Camry CR 3217Hriankovač Camry CR 3217Hriankovač Camry CR 3217Hriankovač Camry CR 3217Hriankovač Camry CR 3217Hriankovač Camry CR 3217Hriankovač Camry CR 3217Hriankovač Camry CR 3217


Rady začínate deň teplými raňajkami? Zbožňujete toasty na večeru? Uprednostňujete lahodný a chrumkavý chlieb k svojmu obľúbenému šalátu? Alebo možno hľadáte niečo iné ako bežné pečivo? Máme pre vás niečo! Hriankovač CR3217 je produkt pre každého, kto ocení hrianky s džemom alebo horúcimi závitkami na raňajky! Štýlové zariadenie, ktoré zaujme svojou funkčnosťou, bude vyzerať pekne v každej kuchyni! Za pár minút môžete prekvapiť svoju rodinu vôňou teplého chleba, ktorý obohatí každé jedlo! Vysoká kvalita produktu vám umožní užiť si ho mnoho rokov!
Najväčšou výhodou tohto produktu je, že sa dá použiť aj na rozmrazovanie chleba! To vám umožní šetriť výrobky, ale aj čas strávený v kuchyni. Musíte len zvoliť tlačidlo rozmrazovania a po pár chvíľach si pochutnávať na chlebe akoby bol priamo z rúry! Po dosiahnutí vhodného stupňa opečenia chleba sa prístroj automaticky vypne. Ak si však pri používaní prístroja všimnete, že je chlieb dostatočne opečený, môžete stlačiť tlačidlo STOP, ktoré automaticky zastaví ohrev. Dobrú chuť!

Charakteristika a technické údaje:
Príkon max. 1000W
Príkon nom. 815W
Funkcia opätovného ohrevu a rozmrazovania
Plynulá regulácia stupňa opečenia
Nadstavec na ohrievanie pečiva
Automatické vypnutie
Tlačidlo STOP
Zásobník na omrvinky

Chrumkavý toast je skvelým doplnkom k ranným praženiciam, základom popoludňajšieho občerstvenia alebo doplnkom teplej večere. Hriankovač Camry CR3217 vám umožní pripraviť si ich za pár minút a ďalšie funkcie potešia každého milovníka teplého chleba. Štýlový a elegantný doplnok bude vyzerať zaujímavo v každej kuchyni.
Ak majú všetci vo vašej rodine radi iný stupeň zhnednutia, nemusíte sa obávať. Naše zariadenie je vybavené 6-stupňovým nastavením stupňa opekania, takže si každý nájde tú najlepšiu voľbu pre seba. Náš výrobok sa vyznačuje ďalšími funkciami, ktoré kombinujú výkon troch rôznych zariadení v jednom hriankovači. Okrem opekania chleba v ňom môžete aj rozmraziť chlieb. Toto je veľmi užitočná možnosť pre každého, kto mrazí svoje zásoby. Vďaka tomu si už za pár minút môžeme vychutnať teplý a voňavý chlieb ako priamo z pekárne. Ak nevyhnutne nechcete toast, ale chcete si vychutnať chuť teplých rožkov alebo chleba, stačí použiť možnosť ohrevu chleba. Sada obsahuje špeciálny nadstavec na hriankovač, na ktorý môžete položiť rožky, chlieb alebo bagetu a ohriať ich bez obáv, že sa pripália. Multifunkčný hriankovač pre každého!

Počet toastov 2
Materiálkov / plast
Odmrazovanie Áno
Stop funkcia Áno
Nástavec na ohrev pečiva Áno
Nádobka na omrvinkyÁno
Regulácia teploty áno
Výkon1000
Farbamedená
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať