Hriankovač Adler AD 3214

Hriankovač Adler AD 3214

Cena:
35,99 € s DPH
29,99 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Adler AD3214
EAN
5903887802154

Hriankovač Adler AD 3214Hriankovač Adler AD 3214Hriankovač Adler AD 3214Hriankovač Adler AD 3214Hriankovač Adler AD 3214Hriankovač Adler AD 3214Hriankovač Adler AD 3214


Adler AD3214 s maximálnym výkonom 900 W je účinný hriankovač, v ktorom je možné pripraviť dva toasty naraz. Gombík nastavenia opečenia umožňuje pripraviť toasty tak, aby boli presne také chrumkavé, ako by mali byť. Tácka na omrvinky pomáha udržiavať zariadenie, ako aj miesto, kde sa pripravuje jedlo, čisté. Hriankovač zostáva na svojom plášti chladný - to je jeden z faktorov, ktoré zvyšujú bezpečnosť prevádzky zariadenia. Proces pečenia je možné kedykoľvek zastaviť pomocou tlačidla STOP. Hriankovač má tiež bonusovú funkciu zvyšujúcu jeho užitočnosť - nadstavec na ohrievanie pečiva. Všetko, čo musíte urobiť, je zvoliť príslušné tlačidlo a po pár chvíľach si budete môcť vychutnať horúce rožky ako priamo z rúry!
Rady začínate deň teplými raňajkami? Zbožňujete toasty na večeru? Uprednostňujete lahodný a chrumkavý chlieb k svojmu obľúbenému šalátu? Alebo možno hľadáte niečo iné ako bežné pečivo? Máme pre vás niečo! Hriankovač AD3214 je produkt pre každého, kto ocení hrianky s džemom alebo horúcimi závitkami na raňajky! Štýlové zariadenie, ktoré zaujme svojou funkčnosťou, bude vyzerať pekne v každej kuchyni! Za pár minút môžete prekvapiť svoju rodinu vôňou teplého chleba, ktorý obohatí každé jedlo! Vysoká kvalita produktu vám umožní užiť si ho mnoho rokov!

Charakteristika a technické údaje:
Hriankovač s nástavcom na ohrievanie pečiva
Puzdro z nehrdzavejúcej ocele
7 stupňov opečenia
Funkcia opätovného ohrievania a rozmrazovania
Tlačidlo STOP
Automatické vypnutie
Funkcia automatického vysúvania toastov
Vyberateľný zásobník na omrvinky
Protišmykové nožičky
Vstavaný úložný priestor na napájací kábel
Veľkosť otvoru pre plátok: 13,0 x 10,5 x 3,0 cm
Výkon nom. 650-750 W, max. 900W
Napájanie 220-240V, 50-60Hz
Nadstavec na ohrievanie pečiva

Najlepšie chrumkavé toasty! Kto nemá rád toasty? Bez ohľadu na to, či dávate prednosť bielemu pečivu s džemom alebo inými prílohami alebo celozrnnému pečivu, tento výrobok splní vaše požiadavky! Vďaka hriankovaču Adler AD3214 môžete pripraviť dve hrianky súčasne. Rýchlo si pripravíte obľúbený chlieb, ktorý môžete ohriať a upiecť za pár minút tak, ako vám chutí. Vďaka plynulej kontrole opečenia si každý z členov rodiny môže zvoliť svoju obľúbenú úroveň opečenia. Pre každého je tu niečo! Hriankovač má navyše vysúvaciu tácku na omrvinky, ktorá vám pomôže rýchlo a pohodlne usporiadať kuchyňu.
Horúce - studené, to znamená, že rozmrazujeme chlieb! Najväčšou výhodou tohto produktu je skutočnosť, že ho môžete použiť aj na rozmrazovanie! Pomôže to ušetriť výrobky, ale aj čas v kuchyni. Stačí použiť funkciu rozmrazovania a po niekoľkých minútach si môžete vychutnať chlieb podobný tomu, ktorý ste vybrali priamo z rúry! Po dosiahnutí primeranej úrovne opečenia chleba sa prístroj automaticky vypne. Ak si však počas pečenia všimnete, že je chlieb dokonalý, môžete použiť tlačidlo STOP, ktoré hriankovač automaticky vypne. Dobrú chuť!

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Počet toastov 2
Materiálkov / plast
Odmrazovanie Áno
Stop funkcia Áno
Nástavec na ohrev pečiva Áno
Nádobka na omrvinkyÁno
Regulácia teploty áno
Výkon900
Farbanerez/čierna
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať