Horské slnko SCHOTT HS 912

Horské slnko SCHOTT HS 912

Cena:
349,99 € s DPH
291,66 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Schott HS912
EAN
4018243017170

Horské slnko SCHOTT HS 912Horské slnko SCHOTT HS 912Horské slnko SCHOTT HS 912Horské slnko SCHOTT HS 912Horské slnko SCHOTT HS 912Horské slnko SCHOTT HS 912Horské slnko SCHOTT HS 912Horské slnko SCHOTT HS 912Horské slnko SCHOTT HS 912Horské slnko SCHOTT HS 912Horské slnko SCHOTT HS 912


"UVA a UVB svetelné lúče v dokonalej harmónii."

Horské slnko od renomovanej značky Efbe - Schott z Nemecka je osvedčený spôsob ako si počas zimných mesiacov môžete doplniť vitamín D. Horské slnko slúži ako náhrada za nedostatok slnečných lúčov. Liečivé lúče umelého slnka sú obľúbené pri nachladnutí, nádche a podobne. Keďže sa jedná o UV žiarič, tak okrem zdroja vitamínu D dokáže aj účinne opáliť. Stačí teda ožarovanie horským slnkom do 15 minút a Vaša pokožka bude krajšia, opálenejšia a uvoľnenejšia. Tento prístroj je možné nastaviť na vhodnú dobu opaľovania, pomocou funkčného časovača, ktorého nastavenie si možno zapamätať až pre 4 osoby. Nezabudnite počas ožarovania horským slnkom používať aj špeciálne okuliare, ochránite si tak zrak. K dispozícii v analógovej (HS 912)alebo digitálnej verzii (HS 912 D), ktoré sa ľahko používajú. Pomocou pamäťovej funkcie môžu až 4 (analógová verzia) alebo 8 (digitálna verzia) užívatelia ľahko sledovať svoj pokrok v opaľovaní.

Výkonné - aj pre dekolt

Horské slnko pre tvár a dekolt HS912 poskytuje dokonalú kombináciu svetelných lúčov pre krásne a zdravé opálenie. Vyžaruje správne množstvo UVA a UVB svetelných lúčov v ultrafialovom spektre, ktoré sú zodpovedné za dokonalé opálenie.  Vďaka veľkému výkonu - až 440W ožiari veľkú plochu počas jednej aplikácie. UV svetlo tiež stimuluje produkciu vitamínu D, ktorý je rozšíreným nedostatkom v severných zemepisných šírkach a v zimných mesiacoch. Vitamín D je nevyhnutný pre zdravé kosti a zuby. Vyzerajte zdravo, cíťte sa zdravo!

Optimálne UV zloženie

Halogénové žiarovky Philips® integrované do opaľovacích zariadení výrobcu  Efbe-Schott sa vyznačujú priaznivejším zložením UV žiarenia v porovnaní so slnečným žiarením. Intenzita UVA žiarenia je oveľa vyššia ako pri prirodzenom slnečnom svetle, pričom škodlivé UVB žiarenie sa zároveň znížilo na zlomok množstva emitovaného slnkom. V porovnaní s prirodzeným slnečným žiarením sa zvyčajne opálite rýchlejšie, zdravšie a bez spálenia slnkom (postupujte podľa návodu na použitie pričom zohľadnite Váš typ pokožky a vhodnú dobu opálenia!).

"Doprajte si zdravé opálenie od osvedčeného výrobcu, pričom kvalitu dosvedčujú aj nezávislé testy.  Horské slnká Schott predávame už 24 rokov a ako výhradný distribútor a servis pre značku Schott pre Slovensko sme presvedčení o kvalite a priaznivých účinkoch produktu." 


Charakteristika a technické údaje:

 • Malé domáce solárium na opaľovanie tváre a dekoltu                              
 • Vysoko kvalitné nemecké spracovanie
 • Reflektor so špeciálnou výbojkou
 • Krycie sklo s UV-A filtrom pre pekné opálenie
 • Časovač pre nastavenie požadovaného času opaľovania (max 30 minút)
 • Funkcia mechanickej pamäte pre 4 osoby
 • Vrátane 2 párov ochranných okuliarov
 • Rukoväť na prenášanie zariadenia
 • Rozmery (V x Š x H): 44 x 27 x 17 cm
 • Maximálny výkon 440W
 • Napájanie 230V / 50Hz
 • Vyrobené v Nemecku!

 

Slnko je zdrojom života na Zemi. Svetlo a teplo slnka - ako každý vie zo zmeny ročných období a z dovolenkových skúseností - majú veľký vplyv na naše zdravie a našu fyzickú pohodu. Opaľovanie pokožky zvyšuje prirodzené sebavedomie a osobnú pohodu zdravým atraktívnym vzhľadom. Opaľovanie zároveň plní svoj biologický účel ochrany pokožky pred spálením slnkom - napr. pred dovolenkou.
Rozhodnite sa pre kvalitu Made in Germany!

Výroba prebieha výlučne v Bad Blankenburgu v Durínsku a podlieha pravidelným kontrolám kvality. Už 24 rokov importujeme a predávame značku Efbe Schott a jej produkty.  Na tento produkt a jeho kvalitnú výrobu nedáme dopustiť.

 

Výkon400
Hmotnosť kg3
Systém napájaniasieť
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať