Horské slnko SCHOTT HS 834

Horské slnko SCHOTT HS 834

Cena:
139,99 € s DPH
116,66 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Schott HS834
EAN
4018243117122

Horské slnko SCHOTT HS 834Horské slnko SCHOTT HS 834Horské slnko SCHOTT HS 834Horské slnko SCHOTT HS 834Horské slnko SCHOTT HS 834Horské slnko SCHOTT HS 834Horské slnko SCHOTT HS 834Horské slnko SCHOTT HS 834Horské slnko SCHOTT HS 834Horské slnko SCHOTT HS 834


Horské slnko od renomovanej značky Efbe - Schott z Nemecka je osvedčený spôsob ako si počas zimných mesiacov môžete doplniť vitamín D. Horské slnko slúži ako náhrada za nedostatok slnečných lúčov. Liečivé lúče umelého slnka sú obľúbené pri nachladnutí, nádche a podobne. Keďže sa jedná o UV žiarič, tak okrem zdroja vitamínu D dokáže aj účinne opáliť. Stačí teda ožarovanie horským slnkom do 15 minút a Vaša pokožka bude krajšia, opálenejšia a uvoľnenejšia. Toto zariadenie je možné nastaviť na vhodnú dobu opaľovania pomocou funkčného časovača, ktorého nastavenie si možno zapamätať až pre 4 osoby. Nezabudnite počas ožarovania horským slnkom používať aj špeciálne okuliare, ochránite si tak zrak.

Charakteristika a technické údaje:
Malé domáce solárium na zdravé a pohodlné opaľovanie tváre a dekoltu
Vysoko kvalitné nemecké spracovanie
Vynikajúce žiarovky Philips Cleo Isolde (4 ks 15W UV-A trubica)
Vstavaná reflexná clona pod lampami uľahčujúca opálenie
Časovač pre nastavenie požadovaného času opaľovania (max 30 minút)
Memo-zariadenie k uloženiu predchádzajúcej doby opaľovania pre 4 osoby
Žľab pre kábel
Súčasťou balenia sú dva páry ochranných okuliarov
Rukoväť na prenášanie zariadenia
Rozmery (V x Š x H): 35 x 26 x 17 cm
Výkon 75W
Napájanie 230V / 50Hz
Vyrobené v Nemecku

Slnko je zdrojom života na Zemi. Svetlo a teplo slnka - ako každý vie zo zmeny ročných období a z dovolenkových skúseností - majú veľký vplyv na naše zdravie a našu fyzickú pohodu. Opaľovanie pokožky zvyšuje prirodzené sebavedomie a osobnú pohodu zdravým atraktívnym vzhľadom. Opaľovanie zároveň plní svoj biologický účel ochrany pokožky pred spálením slnkom - napr. pred dovolenkou.
Rozhodnite sa pre kvalitu Made in Germany: výroba prebieha výlučne v Bad Blankenburgu v Durínsku a podlieha pravidelným kontrolám kvality.

Výkon75
Hmotnosť kg2,3
Systém napájaniasieť
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať