Hlboká panvica Berlingerhaus BH-8511 24cm Eternal Collection

Hlboká panvica Berlingerhaus BH-8511 24cm Eternal Collection

Cena:
52,99 € s DPH
44,16 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Berlingerhaus BH-8511
EAN
5999108464942

Hlboká panvica Berlingerhaus BH-8511 24cm Eternal CollectionHlboká panvica Berlingerhaus BH-8511 24cm Eternal CollectionHlboká panvica Berlingerhaus BH-8511 24cm Eternal Collection


Hlboká panvica Berlinger Haus BH-8511 Eternal Collection je pokladnicou inovatívnej kulinárskej technológie zabalenej do nadčasovej elegancie. Táto 24 cm hlboká panvica so sklenenou pokrievkou je hviezdnym hráčom vo veľmi uznávanej kolekcii Eternal Collection, stelesňujúca odkaz kvality, odolnosti a hviezdneho výkonu.
Nebaví vás tráviť nekonečné hodiny v kuchyni? Túžite po bohatých, chutných vývaroch a šťavnatom, jemnom mäse? Hľadáte riešenie varenia, ktoré nielen šetrí čas, ale podporuje aj zdravšiu prípravu jedál? Nehľadajte ďalej, pretože prišiel váš kulinársky záchranca v podobe panvice Berlingerhaus!

Charakteristika a technické údaje:
Priemer 24cm
Výnimočné zadržiavanie a distribúcia tepla
Prémiová nehrdzavejúca oceľ 18/10
Rozmery : 24 x 6,5 cm
Vhodné pre indukciu
Vhodné do umývačky riadu
Možnosť použitia v rúre do 220 °C
sklenená pokrievka v balení

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.
 

 

Priemery24
Sklokeramický ohrevÁno
FarbaNerezová
Umývanie v umývačkeÁno
Elektrický ohrevÁno
Plynový ohrevÁno
Sklenená pokrievkaÁno
Indukčný ohrevÁno
Nepriľnavý povrchÁno
Vonkajší materiálOceľ
Typ panviceHlboká
Typ povrchuOstatné
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty

Mohlo by Vás zaujímať