Hlava na čistenie buriny TEXAS

Hlava na čistenie buriny TEXAS

Cena:
43,99 € s DPH
36,66 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
TEXAS 441124
EAN
5708906969869


Špeciálna hlavica s vertikálnymi 3 mm strunami, ktorá umožňuje odstraňovať trávu a burinu medzi dlaždicami. S týmto špeciálnym doplnkom je super ľahké odstrániť všetku zeleň, ktorá narastá medzi dlaždicami, a nylonové šnúry sú šetrné k dlaždiciam. Táto doplnková hlavica neodstraňuje korene buriny, ale ju jednoducho prereže, takže prácu treba zopakovať, keď burina opäť vyrastie.
Vhodné pre väčšinu krovinorezov (minimálne 32 cm3) s 10 mm skrutkou (10 x 1,25 mm s ľavým závitom). Je namontovaný na vrchu podložky, ktorá normálne drží čepeľ, a je uzamknutý pomocou spojovacej matice, ktorá drží čepeľ.
Ak máte vyžínač trávy so skrutkou 7/8 mm, táto hlava sa nehodí!
Súčasťou je sada strún (8 kusov cca 30 cm). Keďže sa struna rýchlo opotrebováva, odporúča sa dokúpiť kotúč struny navyše. Struny s premierom 3 alebo 4 mm je možné použiť v okrúhlej aj štvorcovej verzii.
Struna sa ľahko mení. Nevyžaduje náradie, stačí odrezať 8 kusov, ktoré sú namontované v otvoroch, ako je znázornené na fotografii. Odstredivá sila znamená, že struna sa ohne smerom von a bude mať šikmý uhol, čo burinu efektívne reže. Odporúča sa vyskúšať hlavicu čističa dlaždíc na diskrétnom mieste na ploche dlaždíc, aby ste sa uistili, že sa dlaždice nepoškodia dotykom vyžínacej struny!
Toto príslušenstvo nie je vhodné pre modely BMZ5800 a BCZ5800 (séria 58V).
 
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty

Mohlo by Vás zaujímať