Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-7430 28cm Eternal Collection

Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-7430 28cm Eternal Collection

Cena:
49,99 € s DPH
41,66 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Berlingerhaus BH-7430
EAN
5999108427367

Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-7430 28cm Eternal CollectionGrilovacia panvica Berlingerhaus BH-7430 28cm Eternal CollectionGrilovacia panvica Berlingerhaus BH-7430 28cm Eternal Collection


Umenie a inovácie vložené do grilovacej panvice Berlinger Haus BH-7430 Eternal Collection sú jedinečné a ponúkajú zmes sofistikovanosti a vysokej funkčnosti. Táto grilovacia panvica s priemerom 28 cm, klenot z váženej kolekcie Eternal Collection, predstavuje revolúciu v kulinárskej technológii a nadčasovú estetickú príťažlivosť, vďaka čomu je každé varenie radosťou bez námahy.
Nebaví vás tráviť nekonečné hodiny v kuchyni? Túžite po bohatých, chutných vývaroch a šťavnatom, jemnom mäse? Hľadáte riešenie varenia, ktoré nielen šetrí čas, ale podporuje aj zdravšiu prípravu jedál? Nehľadajte ďalej, pretože prišiel váš kulinársky záchranca v podobe panvice Berlingerhaus!

Charakteristika a technické údaje:
Priemer 28 cm
Výnimočné zadržiavanie a distribúcia tepla
3-vrstvová nehrdzavejúca oceľ 18/10
Veľkosť: 28 × 28 × 4,5 cm
Vhodné pre indukciu
Vhodné do umývačky riadu
Možnosť použitia v rúre do 220 °C

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.
 

 

Priemery28
Sklokeramický ohrevÁno
FarbaNerezová
Umývanie v umývačkeÁno
Elektrický ohrevÁno
Plynový ohrevÁno
Sklenená pokrievkaNie
Indukčný ohrevÁno
Nepriľnavý povrchÁno
Vonkajší materiálOceľ
Typ panviceGril
Typ povrchuOstatné
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty

Mohlo by Vás zaujímať