Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-6578 28cm Primal Gloss Collection

Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-6578 28cm Primal Gloss Collection

Cena:
24,99 € s DPH
20,82 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Berlingerhaus BH-6578
EAN
5999108414510

Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-6578 28cm Primal Gloss CollectionGrilovacia panvica Berlingerhaus BH-6578 28cm Primal Gloss CollectionGrilovacia panvica Berlingerhaus BH-6578 28cm Primal Gloss CollectionGrilovacia panvica Berlingerhaus BH-6578 28cm Primal Gloss Collection


Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-6578 28cm Primal Gloss Collection má rebrovaný vnútorný povrch, ktorý imituje tradičný gril. Drážky odvádzajú prebytočný tuk, ktorý sa zachytáva medzi drážkami spolu so šťavami z mäsa. Okrem toho umožňuje rovnomerné prepečenie steakov. Na grilovacej panvici môžete priamo v kuchyni pripravovať steaky, zeleninu, hamburgery alebo ryby. Vonkajšia časť panvice z tepaného železa. Vnútorná vrstva je potiahnutá trojvrstvovým titánovým povrchom. Titánový povrch, ako aj ostatné použité materiály neobsahujú žiadne škodlivé látky, takže varenie je úplne zdravé. Zosilnené dno Turbo Induction z nehrdzavejúcej ocele je kompatibilné so všetkými typmi varných dosiek a spoľahlivo funguje aj na indukcii.

Charakteristika a technické údaje:
Materiál: kovaný hliník hrubostenný materiál
Titánový povrch
Ergonomická Rukoväť Soft-touch
Vhodné aj na pečenie v rúre do maximálnej teploty 160 °C
Pre všetky typy sporákov: plynové, elektrické, keramické, halogénové, indukčné
Rozmery horného okraja 28 × 28 x výška 4,2 cm

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.
 

 

Priemery28
Sklokeramický ohrevÁno
FarbaČierna
Umývanie v umývačkeÁno
Elektrický ohrevÁno
Plynový ohrevÁno
Sklenená pokrievkaNie
Indukčný ohrevÁno
Nepriľnavý povrchÁno
Vonkajší materiálHliník
Typ panviceGril
Typ povrchuOstatné
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty

Mohlo by Vás zaujímať