Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-1947 28cm Metallic Burgundy Ed

Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-1947 28cm Metallic Burgundy Ed

Cena:
29,99 € s DPH
24,99 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Berlingerhaus BH-1947
EAN
5999056795679

Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-1947 28cm Metallic Burgundy EdGrilovacia panvica Berlingerhaus BH-1947 28cm Metallic Burgundy EdGrilovacia panvica Berlingerhaus BH-1947 28cm Metallic Burgundy Ed


Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-1947 28cm Metallic Burgundy Edition sa radí medzi najmodernejšie dizajnové modely. Na rozdiel od iných grilovacích panvíc, má plytkú grilovaciu mriežku, na ktorej pripravíte steaky pre skutočných labužníkov. Komfort prípravy pri pečení steakov na plytkej grilovacej mriežke spočíva v tom, že tuk ktorý sa pri grilovaní z mäsa uvoľní, nesteká do hlbokých mriežok profilu a neprepaľuje sa počas prípravy na dne panvice. Unikátne spracované dno Turbo Induction dobre odvádza teplo a šetrí 35% energie. Odnímateľná rukoväť má veľmi pohodlný a spoľahlivý zacvakovací mechanizmus, ktorý je bezporuchový počas celej životnosti panvice. Panvica je z vnútornej strany upravená trojnásobnou mramorovou vrstvou, vďaka ktorému sa na panvici nič nepripáli ani neprihorí. Čistí sa veľmi jednoducho, bez náročného odstraňovania pripálených zvyškov jedla. Panvica je taktiež vhodná do umývačky riadu a používa sa na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Pridanou hodnotou je majstrovský dizajn, kedy samotná panvica posúva kuchynskú výbavu do vyššieho levelu.

Charakteristika a technické údaje:
Priemer panvice: 28 cm
Rebrovaný povrch
Zdroj tepla: plyn - elektrická doska - sklokeramika - indukcia - halogén
Odnímateľná rukoväť
Vhodné do umývačky riadu
Materiál: kovaná hliníková zliatina s mramorovým povrchom
3-vrstvový nepriľnavý mramorový povrch
TURBO indukčné dno
Farba: metalická červená
Ochranná podložka ECO FRIENDLY neobsahuje PFOA, OLOVO, KADMIUM

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.
 

Priemery28
Sklokeramický ohrevÁno
FarbaČervená
Umývanie v umývačkeÁno
Elektrický ohrevÁno
Plynový ohrevÁno
Sklenená pokrievkaNie
Indukčný ohrevÁno
Nepriľnavý povrchÁno
Vonkajší materiálHliník
Typ panviceGril
Typ povrchuOstatné
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty

Mohlo by Vás zaujímať