Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-1613N 28cm Metallic Burgundy Ed

Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-1613N 28cm Metallic Burgundy Ed

Cena:
37,99 € s DPH
31,66 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Berlingerhaus BH-1613N
EAN
5999056781467

Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-1613N 28cm Metallic Burgundy EdGrilovacia panvica Berlingerhaus BH-1613N 28cm Metallic Burgundy EdGrilovacia panvica Berlingerhaus BH-1613N 28cm Metallic Burgundy EdGrilovacia panvica Berlingerhaus BH-1613N 28cm Metallic Burgundy EdGrilovacia panvica Berlingerhaus BH-1613N 28cm Metallic Burgundy EdGrilovacia panvica Berlingerhaus BH-1613N 28cm Metallic Burgundy EdGrilovacia panvica Berlingerhaus BH-1613N 28cm Metallic Burgundy Ed


Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-1271N 28cm Metallic Burgundy Edition sa radí medzi najmodernejšie dizajnové modely. Na rozdiel od iných grilovacích panvíc, má plytkú grilovaciu mriežku, na ktorej pripravíte steaky pre skutočných labužníkov. Unikátne spracované dno Turbo Induction dobre odvádza teplo a šetrí 35% energie. Súčasťou panvice je aj pokrievka z tvrdeného žiaruvzdorného skla s širokou nerezovou obrubou. Tá panvicu efektívne utesní, čím výrazne skráti čas prípravy. Panvica je z vnútornej strany upravená trojnásobnou mramorovou vrstvou, vďaka ktorému sa na panvici nič nepripáli ani neprihorí. Čistí sa veľmi jednoducho, bez náročného odstraňovania pripálených zvyškov jedla. Panvica je taktiež vhodná do umývačky riadu a používa sa na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Pridanou hodnotou je majstrovský dizajn, kedy samotná panvica posúva kuchynskú výbavu do vyššieho levelu.

Charakteristika a technické údaje:
Priemer panvice: 28 cm
Rebrovaný povrch
Zdroj tepla: plyn - elektrická doska - sklokeramika - indukcia - halogén
Vhodné do umývačky riadu
Materiál: kovaná hliníková zliatina s mramorovým povrchom
Pokrievka je vyrobená z tvrdeného žiaruvzdorného skla
3-vrstvový nepriľnavý mramorový povrch
TURBO indukčné dno
Farba: metalická červená
Ochranná podložka ECO FRIENDLY neobsahuje PFOA, OLOVO, KADMIUM

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.
 

 

 

 

 

Priemery28
Sklokeramický ohrevÁno
FarbaČervená
Umývanie v umývačkeÁno
Elektrický ohrevÁno
Plynový ohrevÁno
Sklenená pokrievkaÁno
Indukčný ohrevÁno
Nepriľnavý povrchÁno
Vonkajší materiálHliník
Typ panviceGril
Typ povrchuOstatné
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumentyMohlo by Vás zaujímať