Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50

Cena:
46,99 € s DPH
39,16 € bez DPH
Ušetríte
28 % / 18,00 €
Pôvodná cena
64,99 €


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
BEURER EM50
EAN
4211125648541

Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50Elektrostimulátor pri menštruácií BEURER EM 50


Elektrostimulačný prístroj pri menštruácií BEURER EM50

 

"Trpíte menštruačnou bolesťou?"

 

Máme tu nového pomocníka - elektrostimulačný prístroj pri menštruácií BEURER EM50! Vankúšik so samostatne nastaviteľnou funkciou tepla a funkcie TENS môže pomôcť pri uvoľnení a relaxácii. Vďaka nabíjateľným batériám a 15 úrovniam intenzity TENS sa môžete sami rozhodnúť, kedy, ako a kde zariadenie použiť! Prístroj je veľmi nenápadný, preto ho môžete nosiť aj pri bežných činnostiach pod oblečením.

 

Charakteristika a technické údaje:

 • Môže zmierniť menštruačné alebo endometriózne bolesti
 • Kombinácia tepla a TENS stimulácie
 • Na opakované použitie
 • 2 vymeniteľné gélové vankúšiky
 • 1 tepelný program, 15 úrovní intenzity
 • LED diódy na zobrazenie nastavenej funkcie
 • LED dióda na zobrazenie stavu slabej batérie
 • Príjemný, ergonomický tvar
 • Automatické vypnutie po 20 minútach
 • Obsahuje nabíjateľnú batériu (320 mAh)
 • 2 elektródy
 • Zdravotnícke zariadenie
 • CE: áno


Menštruácia je súčasťou ženského života asi štyridsať rokov. Zo 130 miliónov žien, žijúcich v Európe, sa odhaduje, že 20% z nich trpí takým ťažkým obdobím bolesti, ktorá obmedzuje ich každodenný život. Mnoho žien sa musí pravidelne pripravovať na nepohodlie, ale chcú sa vyhnúť použitiu liekov na úľavu od bolesti. Spoločnosť Beurer teraz uvádza na trh zariadenie TENS s voliteľnou funkciou ohrevu, ktoré bolo špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovalo prírodný prostriedok na zmiernenie menštruačných bolestí.

Elektrostimulačná jednotka poskytuje cielenú úľavu a stimuláciu svalov s využitím princípov transkutánnej stimulácie, inak známej ako TENS/EMS. Príjemný, ergonomický tvar je optimálny na to, aby sa dobre prispôsobil telu, ako aj umožnil kontakt medzi jeho elektródami a pokožkou používateľa. TENS/EMS zariadenia od nemeckého špecialistu Beurer cielene stimulujú nervy a svaly a sú ideálne na regeneráciu a stimuláciu!

Klikni video.

 

 

 

 

 

Prečítajte si viac o účinkoch BEURER EM50

a preukázanej účinnosti na produktovej stránke TU.

Systém napájaniabatérie
Batéria súčasťou baleniaÁno
Elektroodpadáno
Celé telo Nie
Spevnenie a celulitída Nie
ChrbátNie
Nohy nie
Elektrostimulácia svalov Nie
Počet batérií1
Typ batérielítium-ionové
Typ masážneho prístroja elektrostimulátor
Farbaružová
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať