Elektrostimulátor BEURER EM 70 Wireless

Elektrostimulátor BEURER EM 70 Wireless

Cena:
89,99 € s DPH
74,99 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
BEURER EM70
EAN
4211125648213

Elektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 WirelessElektrostimulátor BEURER EM 70 Wireless


S elektrostimulačným prístrojom BEURER EM70 Wireless nemusíte otáčať, aby ste si vybrali jeden z 19 programov. Program je možné ľahko a pohodlne vyberať a meniť pomocou diaľkového ovládača! Zariadenie Wireless TENS / EMS je vhodné na terapiu bolesti, stimuláciu svalov a na relaxáciu a masáž.

Charakteristika a technické údaje:
Liečba bolesti (TENS)
Stimulácia svalov (EMS)
Relax a masáž
Diaľkové ovládanie
4 samolepiace elektródy vrátane 1 veľkej elektródy (190 x 95 mm), 1 strednej elektródy (110 x 75 mm) a 2 malých elektród (50 x 50 mm)
1 nastaviteľný kanál
19 predprogramovaných aplikácií
Výber programu pomocou diaľkového ovládača
Možnosť rozšírenia o dve malé gélové podložky + pripojovací kábel
Nastaviteľná intenzita pomocou zariadenia alebo diaľkového ovládača
Časovač
Bezpečnostné vypnutie
Obsahuje nabíjateľnú batériu (250 mAh)
Aplikácia „beurer PainAway“ je k dispozícii na stiahnutie zadarmo
Kompatibilné s iOS 10.0 a Android 5.0 alebo vyšším a Bluetooth® 4.0 alebo vyšším
Zdravotnícke zariadenie: áno
CE: áno

Elektrostimulačná jednotka poskytuje cielenú úľavu a stimuláciu svalov s využitím princípov transkutánnej stimulácie, inak známej ako TENS/EMS. Príjemný, ergonomický tvar je optimálny na to, aby sa dobre prispôsobil telu, ako aj umožnil kontakt medzi jeho elektródami a pokožkou používateľa. TENS/EMS zariadenia od nemeckého špecialistu Beurer cielene stimulujú nervy a svaly a sú ideálne na regeneráciu a stimuláciu!

Systém napájaniabatérie
Batéria súčasťou baleniaÁno
Elektroodpadáno
Celé telo Áno
Spevnenie a celulitída Nie
ChrbátÁno
Použitievíceúčelové
Nohy áno
Elektrostimulácia svalov Áno
Počet batérií1
Typ batérielítium-ionové
Typ masážneho prístroja elektrostimulátor
Farbabiela
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať