Elektrický termohrnček TKG TMUG 1000WG

Cena:
49,99 € s DPH
41,66 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
TKG TMUG1000WG
EAN
5413346351289

Elektrický termohrnček TKG TMUG 1000WGElektrický termohrnček TKG TMUG 1000WGElektrický termohrnček TKG TMUG 1000WGElektrický termohrnček TKG TMUG 1000WGElektrický termohrnček TKG TMUG 1000WGElektrický termohrnček TKG TMUG 1000WGElektrický termohrnček TKG TMUG 1000WGElektrický termohrnček TKG TMUG 1000WGElektrický termohrnček TKG TMUG 1000WGElektrický termohrnček TKG TMUG 1000WG


Elektrický termohrnček TKG TMUG1000 je najjednoduchší spôsob, ako mať vždy so sebou aromatickú a horúcu kávu alebo povzbudzujúci zelený čaj či iný obľúbený nápoj. Bez zastavenia na čerpacej stanici, bez nákupu nápojov v plastových jednorazových pohároch v práci či v škole.
Termohrnček má objem 380 ml a možno ho nastaviť výberom jednej z troch úrovní ohrevu. Hrnček vodu neprivedie do varu, ohrieva ju, ale nevarí. Spoľahlivý na cestách alebo pri práci pri počítači - tento hrnček udrží požadovanú teplotu kávy alebo čaju až 30 minút.

Charakteristika a technické údaje:

 • Elektrický cestovný hrnček
 • Kapacita: 380ml
 • Indikátor teploty na veku
 • 3 nastavenia teploty
 • Nastaviteľný termostat 40-90°C
 • Funkcia udržiavania teploty
 • Podsvietený vypínač
 • Skryté vykurovacie teleso
 • Základňa otočná o 360°
 • Odnímateľné uzamykacie veko
 • Dvojstenné puzdro z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele
 • Ochrana proti prehriatiu
 • Rozmery zariadenia: 11,2x10x19 cm
 • Hmotnosť: 0,74 kg
 • Výkon: 550-650 W

 

 

 

 

Vychutnajte si lahodný horúci nápoj s elektrickým cestovným hrnčekom Kalorik

Objavte inovatívny elektrický cestovný hrnček od spoločnosti Kalorik

Kalorik TKG TMUG 1000 W G nesmie chýbať týcm, ktorí si chcú užiť horúci a lahodný nápoj vždy so sebou. Jeho sofistikované ovládanie teploty umožňuje výber medzi tromi rôznymi úrovňami teploty a veko má integrovaný teplomer, ktorý signalizuje, kedy nápoj dosiahol optimálnu teplotu na pitie alebo kedy je ešte príliš horúci. Pre zvýšenie pohodlia má hrnček Kalorik pohodlnú funkciu udržiavania teploty až 30 minút. Najskôr si ráno pripravte svoj obľúbený nápoj a potom sa kľudne pustite sa do iných záležitostí, váš hrnček Kalorik bude pripravený, aby ste si mohli vychutnať horúci čaj alebo kávu hocikedy. Nižšie nastavenie teploty je ideálne pre zelený čaj.

Kalorik TKG TMUG 1000 B W ponúka moderný, elegantný dizajn a veľkú kapacitu až 380 ml, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre milovníkov čaju a kávy.

Jednoduché použitie a extra bezpečnosť

Elektrický termohrnček Kalorik je nielen ľahko použiteľný a praktický, ale poskytuje aj veľkú mieru bezpečnosti. Puzdro je vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele s dvojitou stenou, takže váš nápoj zostane dokonale horúci, zatiaľ čo vaše ruky ostanú chladné. K tomu všetkému chladivý silikónový návlek poskytuje extra bezpečnosť, pretože zostáva chladný a poskytuje pevnú, nekĺzavú manipuláciu.

 

Nastaviteľný termostat a vstavaný teplomer

Kalorik TKG TMUG 1000 W G má sofistikovaný, inovatívny termostat, ktorý vám umožňuje zvoliť si preferovaný teplotný rozsah medzi 40 °C a 90 °C. Jednoducho položte hrnček na základňu a otočte ho smerom k príslušnej značke teploty, aby ste zvolili preferovanú teplotu. Integrovaný teplomer vám ukáže teplotu nápoja: čierne označenie znamená nízku teplotu, oranžové označenie ideálnu teplotu na pitie a červené označenie, že nápoj je príliš horúci.

 

Ideálna veľkosť a tvar

Elektrický hrnček so svojou maximálnou kapacitou 380 ml umožňuje veľkorysú šálku čaju alebo kávy, no napriek veľkej kapacite má stále dokonale kompaktnú veľkosť a tvar, takže si ho môžete vziať so sebou na cesty. Jeho ideálny ergonomický tvar sa dokonca zmestí do držiaka na poháre v aute.

 

Znížte množstvo odpadu a ušetrite peniaze, nech ste kdekoľvek

S elektrickým cestovným hrnčekom Kalorik uvidíte, aké ľahké, pohodlné a lacné je pripraviť si ranný čaj alebo kávu na doma alebo ,,to go‘‘: jednoducho naplňte hrnček vodou, stlačte jedno tlačidlo a pridajte čajové vrecko alebo kávu. Namiesto kupovania drahých nápojov na cestách si vezmite svoj hrnček Kalorik všade so sebou. Životné prostredie a vaša peňaženka sa vám poďakujú.

 
Vychutnajte si teplý a upokojujúci horúci nápoj!

· Kapacita: 380 ml
· Nastaviteľný termostat od 40°C do 90°C
· Funkcia udržiavania teploty až 30 minút
· Zobrazenie vnútornej teploty
· Skryté vykurovacie teleso
· 360° akumulátorová základňa
· Odnímateľné uzamykacie veko
· Vysokokvalitné puzdro s dvojitou stenou z nehrdzavejúcej ocele
· Chladivý silikónový návlek
· Neónová kontrolka
· Výkon: 650 W


Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách.

KALORIK sa postaral o to, aby hrnček vyzeral moderne a prakticky a zároveň sa ľahko používal. Na tento účel má hrnček indikátor teploty na vrchnáku, ako aj podsvietený vypínač. Neohrievajúce sa puzdro zaisťuje 100% bezpečnosť pri pití.
Naviac ide o opakovane použiteľný produkt, ktorý vám nielen umožní mať svoj obľúbený nápoj stále pri sebe, ale zároveň sa postará o životné prostredie bez toho, aby ste ho zasypali tonami plastových jednorazových výrobkov.

Typ nádoby termosky
Materiálnerez
Objem l0,38
Farbabiela
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať