Elektrický mlynček na korenie a soľ TKG PSGR 1050BU

Elektrický mlynček na korenie a soľ TKG PSGR 1050BU

Cena:
20,99 € s DPH
17,49 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
TKG PSGR1050BU
EAN
5413346352750

Elektrický mlynček na korenie a soľ TKG PSGR 1050BUElektrický mlynček na korenie a soľ TKG PSGR 1050BUElektrický mlynček na korenie a soľ TKG PSGR 1050BUElektrický mlynček na korenie a soľ TKG PSGR 1050BU


Sada 2ks elektrických mlynčekov na korenie a soľ TKG PSGR1050BU je ideálna pre dochucovanie rôznych jedál a pokrmov čerstvo mletým korením alebo soľou. Disponuje prvotriednym keramickým mlynčekom, nezameniteľným Midnight Blue dizajnom, robustným krytom a kompaktnými rozmermi, vďaka čomu sa zmestí na akúkoľvek kuchynskú linku. Naviac má nastavenie jemnosti mletia a aj integrované svetielko pre presné množstvo pomletej soli alebo korenia. Komfortné používanie a jednoduchosť v jednom!

Charakteristika a technické údaje:
2 elektrické mlynčeky na korenie a soľ
Nastavenie hrúbky mletia
Veľkosť produktu 52x52x227 mm
Integrované svetielko
Keramický mlynček
Pogumovaný povrch
Funguje na 4 AA batérie (nie sú súčasťou balenia)

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách. Sadu 2ks elektrických mlynčekov na korenie a soľ TKG PSGR1050 nájdete v našej ponuke vo viacerých farebných prevedeniach.

Pantone Color Institute, popredná spoločnosť špecializujúca sa na analýzu trendov v oblasti farieb, oznámila, že farbou roka 2020 sa stáva modrá, konkrétne elegantný odtieň 19-4052 Classic Blue. Inštitút hovorí, že až 80 % informácií prijímame očami, správny výber farby je preto nesmierne dôležitý. Výberový proces Pantone Color of the Year vyžaduje starostlivé zváženie a analýzu súčasných trendov. Odborníci v Pantone kombinujú svet hľadaním nových farebných vplyvov.

Midnight blue - Tento odtieň má prinášať odolnosť, čistotu a sústredenosť mysle. Vnáša pokoj, dôveru a spojenie; zdôrazňuje našu túžbu po spoľahlivom a stabilnom základe, na ktorom sa dá stavať, keď prekročíme prah do novej éry.

Mlynček na korenie Áno
Korenička Áno
Nastavenie hrúbky mletia Áno
Typ mlynčekaelektrický
Počet kusov v sade 2
Objem ml500
Výška cm23
Priemer cm 5,2
Materiálplastové
Farbatmavo modrá
Typ batérie4XAA
Batéria súčasťou baleniaNie
Na korenie áno
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať