Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815

Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815

Cena:
44,99 € s DPH
37,49 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Adler AD4815
EAN
5905575900692

Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD 4815


Hľadáte zariadenie, ktoré vám uľahčí prípravu rôznych pokrmov a ušetrí čas v kuchyni? Elektrické strúhadlo na zeleninu Adler AD4815 je riešenie, ktoré potrebujete! Toto všestranné strúhadlo je vybavené piatimi rôznymi nástavcami, ktoré vám umožnia rýchlo a presne krájať, strúhať a sekať rôzne suroviny. Nemusíte sa starať o to, kde si svoje nadstavce uložíte. Adler AD4815 má vstavaný stojan, ktorý vám umožní uložiť nástavce na jednom mieste. Toto riešenie zaisťuje poriadok a uľahčuje prístup ku všetkému príslušenstvu. Protišmykové nožičky sú ďalšou výhodou tohto strúhadla. Vďaka nim zostáva prístroj stabilný na kuchynskej linke, čo zaručuje bezpečné používanie aj pri intenzívnej práci.

Nástavce:
- Strúhadlo s veľkými otvormi je perfektným nástrojom na krájanie zeleniny, ako je mrkva, uhorky, cuketa, varené zemiaky, tvrdý syr a dokonca aj čokoláda. Vďaka nemu pripravíte chutné šaláty a maškrty mihnutím oka.
- Strúhadlo s malými otvormi je skvelé aj na krájanie zeleniny a ďalších ingrediencií, ako je mrkva, uhorky, cuketa, varené zemiaky, reďkovky, paprika, tvrdé syry a čokoláda. Je to vynikajúca možnosť pre milovníkov presných a malých kúskov.
- Tenký krájač je ideálnou pomôckou na prípravu zeleniny ako je mrkva, cuketa, varené zemiaky, uhorky, paprika, cibuľa, repa, červená a biela kapusta, jablká a tvrdý syr. Prísady do šalátov či iných jedál si s ním ľahko pripravíte.
- Hrubý krájač je tiež ideálny na krájanie zeleniny, ako je mrkva, cuketa, varené zemiaky, uhorky, paprika, cibuľa, repa, červená kapusta, biela kapusta, jablká a tvrdé syry. Získate možnosť pripravovať väčšie kusy zeleniny či ovocia.
- Hrubý mlynček - strúhadlo na pyré je pomôcka na prípravu jemných pyré zo suchého chleba, lieskových orieškov, vlašských orechov, mandlí, parmezánu, čokolády či sušienok. Ideálne na pomoc pri príprave lahodných krémov a pást, ktoré dodajú chuť vašim pokrmom.

Charakteristika a technické údaje:

 • Vďaka tomuto prístroju rýchlo pripravíte šalát, nastrúhate syr na pizzu alebo uhorky do polievky
 • Rýchlo krája alebo strúha zeleninu, ovocie, syr a iné
 • Pohodlné uloženie nástavcov pomocou vstavaného držiaka
 • Protišmykové nožičky
 • Veľmi silný a presný
 • 5 nástavcov na strúhanie: strúhadlo s veľkými otvormi, strúhadlo s malými otvormi, tenký krájač, hrubý krájač, hrubý mlynček (pyré)
 • Rozmery zariadenia: 24,8x16,7x29,3 cm
 • Hmotnosť: 1,46 kg
 • Dĺžka napájacieho kábla: 75 cm
 • Farba napájacieho kábla: čierna
 • Materiál puzdra: ABS
 • Výkon: 150 W


Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Typ mixéra elektrický strúhač
Farbabiela/sivá
Hnetenie Nie
SekanieÁno
Drvenie ľadu Nie
Nástavec na pyré nie
Mixovacia noha Nie
Nádoba Nie
Montáž na stenuNie
Regulácia rýchlosti Nie
Pulzný spínač Nie
Výkon150
DisplejNie
Šľahanie Nie
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty