Elektrická výhrevná papuča Adler AD 7432

Elektrická výhrevná papuča Adler AD 7432

Cena:
40,99 € s DPH
34,16 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Adler AD7432
EAN
5902934837293

Elektrická výhrevná papuča Adler AD 7432Elektrická výhrevná papuča Adler AD 7432Elektrická výhrevná papuča Adler AD 7432Elektrická výhrevná papuča Adler AD 7432Elektrická výhrevná papuča Adler AD 7432Elektrická výhrevná papuča Adler AD 7432Elektrická výhrevná papuča Adler AD 7432Elektrická výhrevná papuča Adler AD 7432Elektrická výhrevná papuča Adler AD 7432


Elektrická výhrevná papuča Adler AD7432 je perfektným riešením pre ľudí, ktorí ľahko prechladnú a pre ľudí s problémami krvného obehu v každom veku. Zariadenie vám umožňuje nastaviť teplotu výberom jednej zo štyroch úrovní ohrevu. Veľkosť papuče je prispôsobená chodidlám až do veľkosti 46. Zariadenie je vybavené funkciou automatického vypnutia po 90 minútach, aby sa zabránilo prehriatiu nôh. Vonkajší povrch je ušitý z jemného plyšu a vnútro z príjemnej syntetickej vlny. Vnútorná podšívka zo syntetickej vlny je odnímateľná, čo umožňuje hygienické pranie.
Problém studených nôh nás môže sprevádzať po celý rok. Je to znepokojujúce, pretože to môže byť dôsledkom poveternostných podmienok za oknom, ale aj zlého krvného obehu. Preto sa oplatí mať poruke profesionálnu elektrickú výhrevnú papuču Adler AD7432 s LCD ovládačom s odpojiteľným napájacím káblom. Vďaka nej budú, bez ohľadu na ročné obdobie, vaše chodidlá v pohodlí a teple.

Charakteristika a technické údaje:
Odnímateľný napájací kábel s diaľkovým LCD ovládaním
Vonkajšia tkanina: jemný plyš
Vnútorná tkanina: odnímateľná podšívka zo syntetickej vlny
Vhodné pre veľkosť chodidla do 46
Odnímateľnú podšívku je možné prať ručne pri teplote 40 °C
Jednoduché ovládanie
4 nastavenia teploty: 40/50/64/75 °C (+/- 5 °C)
Automatické vypnutie po 90 minútach
Ochrana proti prehriatiu
Výkon: nom. 100 W, max. 140 W
Napájanie: 220-240 V, 50 Hz
Rozmery: 31 x 25 x 29 cm

Bez ohľadu na to, či vám je zima alebo hľadáte darček pre dedka alebo babičku s problémami s krvným obehom, ohrievač nôh, ktorý odporúčame, je riešením, ktoré stojí za pozornosť. Zariadenie vyzerá veľmi esteticky a je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vonkajšia časť je pokrytá jemným plyšom, odolným voči nečistotám. Vnútorná tkanina je vyrobená zo syntetickej vlny príjemnej na dotyk, ktorá sa veľmi ľahko udržuje v čistote. Pozornosť si zaslúži univerzálnosť tohto riešenia, pretože je vhodné pre osoby do veľkosti chodidla až 46. Stačí do papuče vložiť nohy, naštartovať, zvoliť správnu teplotu a o niekoľko okamihov pocítite šíriace sa teplo. Zariadenie je možné používať pri sledovaní filmu alebo čítaní knihy, čo je mimoriadne praktické a v priebehu niekoľkých okamihov zlepší pohodlie vášho fungovania.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Extra jemný povrchÁno
PriedušnosťNie
RýchloohrevÁno
Počet teplôt4
Počet nastavení masáže 0
Shiatsu masáž Nie
Bezpečnostný systémÁno
Automatické vypnutieáno
Podsvietenie ovládačaNie
Materiálfleece/plyš
Rozmer31x25x29 cm
Odnímateľný nánožník Áno
Možnosť prania Áno
Výkon140 W
Certifikát OEKO-TEX 100Nie
Vhodné do veľkosti chodidla 46
Systém napájaniasieť
PoužitieNa nohy
Dva ovládače nie
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať