Ako výhradný importér pre Slovensko Vám predstavujeme naše značky.

 

 

 

 

 TEXAS nie je žiaden nováčik na európskom trhu so záhradnou technikou.  O tom hovorí aj široký sortiment, kvalitný materiál a trvácnosť strojov samotných. Práve preto sme sa rozhodli nadviazať dlhodobú spoluprácu s firmou TEXAS Garden a ponúknuť značku a jej produktu aj našim zákazníkom.    

HISTÓRIA FIRMY TEXAS 

TEXAS je 100% dánska rodinná firma, ktorá vyrába záhradnú techniku od roku 1960. Všetko to začalo so záhradnými kultivátormi, no dnes sa sortiment rozšíril na všetky typy motorových záhradných strojov (elektrický, batériový a benzínový pohon). Hrdé tradície sa začali v továrni v dánskom Odense, kde dodnes sídli. Naša produkcia je posledných 15 rokov na Ďalekom východe, kde TEXAS vlastní 2 továrne, ktoré vyrábajú väčšinu našich záhradných strojov. To dáva plnú kontrolu nad vývojom, a kvalitou, ako aj zodpovednosť a priestor pre modernú výrobu.

 

Viac ako 100 rokov skúseností!

Tradičný nemecký rodinný podnik, pôsobiaci na trhu od roku 1919 sa dnes predáva už vo viac ako 100 krajinách sveta. Aktuálne ponúka viac ako 2200 produktov, ktoré pomáhajú uľahčovať každodenný život. Založená bola v Nemeckom meste Ulm. Dodávajú to čo, ich tvrdenie sľubuje: „zdravie a pohodu Vášho života“. Jednotlivé produkty zabezpečia to, že sa budete cítiť skvelo všade!
BEURER sleduje najnovšie trendy a ponúka inovatívne riešenia. Spolupracujú s významnými inštitúciami, partnermi a konzultantmi, vďaka čomu dokážu ponúknuť najmodernejšie riešenia v oblastiach starostlivosti o zdravie, o telo, o dieťa, o krásu, o pohodu a aktívny športový život. 
Vyrábajú a dodávajú široký sortiment výrobkov, ako sú vyhrievacie podložky, elektrické prikrývky, výrobky pre starostlivosť o dieťa, monitory krvného tlaku a glukózy v krvi, oxymetre, teplomery, tlakomery, osobné a kuchynské váhy, zvlhčovače a čističky vzduchu, masážne prístroje, elektro-stimulačné prístroje, športtestery a širokú škálu kozmetických výrobkov.
Inšpirujte sa výrobkami spoločnosti Beurer a užívajte si čistú radosť zo života! 

 

Život je príliš krátky na to, aby ste pili zlú kávu!


Nemecká spoločnosť NIVONA Apparate GmbH, so sídlom v Norimbergu, vychádza z mnohoročnej tradície a skúseností. Venujú sa výhradne výrobe automatických kávovarov.
Cieľom spoločnosti NIVONA je budovať značku s pridanou hodnotou -pre obchod aj pre zákazníkov. Značka NIVONA stavila na kvalitu a férovú cenu. Ponúka kávovary s kvalitnou technológiou, spracovaním, praktickým dizajnom, jednoduchou obsluhou aj údržbou, nízkou mierou opotrebovania a dlhou životnosťou. Roky vývoja a inovácií pre jednoduché použitie a perfektnú kávu. 
Pred 15 rokmi začala Nivona s víziou predaja kávovarov výhradne prostredníctvom špecializovaných predajcov. Sú pevne presvedčení, že milovníci kávy môžu pri kúpe plnoautomatického kávovaru od špecializovaných predajcov získať dostatočnú individuálnu a profesionálnu podporu. Reč je o členovi vašej domácnosti, od ktorého každý deň očakávate špičkový výkon. A tiež môžete čakať! Preto je pri potrebné, aby ste pri nákupe porovnali osobné potreby a želania s vlastnosťami rôznych modelov. Preto prikladajú veľkú dôležitosť osobnému a čestnému poradenstvu. 
Kávovary NIVONA sú primárne určené pre domácnosti. Značnej obľuby však dosiahli aj v kanceláriách, drobných podnikateľských službách, ordináciách, malých firmách alebo kaviarňach.
Prioritami potom sú odborné poradenstvo, komunikácia a priateľské, ústretové rokovania. Spoločne s rýchlym servisom sa tak úplne odlišuje od mnohých univerzálnych predajcov a reťazcov bez osobného poradenstva. 
Motto Nivona:
•    Lepší nie väčší
•    Náročný ale nie povznesený
•    Začať tam, kde iní končia
Lebo každá vášeň začína kávou. 

 

  

Už 30 rokov sa  spoločnosť riadi myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným porozumením potrebám domácností vytvorili viac ako 800 produktov. Adleru Europe momentálne pôsobí vo viac ako 50 krajinách sveta a ďalej expanduje do nových krajín. Značka začala na poľskom trhu od roku 2002 a v súčasnosti pôsobí v celej Európe.
 Zákazníci si vyberajú výrobky pre ich pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer kvalita / cena. Pravidelne sledujú meniace sa trendy na trhu, aby splnili očakávania svojích zákazníkov a to technicky aj vizuálne. Výrobky spoločnosti Adler Europe Group majú všetky potrebné certifikáty a certifikáty požadované zákonom.
Adler Europe vyvíja štyri moderné značky: ADLER Europe, CAMRY Premium, Gerlach Germany a MESKO Home.
ADLER Europe ponúka kvalitné výrobky, ktoré ocenia milióny zákazníkov v Európe za prijateľnú cenu. 
CAMRY Premium je exkluzívna značka určená najnáročnejším zákazníkom, ktorí oceňujú kvalitu kupovaných produktov. Pri navrhovaní zariadení pamätajú na to, že spĺňajú najvyššie technické požiadavky a zároveň ponúkajú moderný dizajn.
GERLACH Germany ponúka výrobky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a zmyslom pre detail, značkou určenou pre najnáročnejších zákazníkov.
MESKO Home je značka s priaznivou cenou, ktorá si zamilovala zákazníkov.

 

Kvalita a dizajn, Taliansky príbeh.


BIMAR je dlhoročná talianska firma so sídlom v Sirmione , ktorá sa špecializuje na výrobu a distribúciu malých domácich spotrebičov a elektronických vykurovacích a ventilačných zariadení so silným zameraním na budúcnosť, na domácu automatizáciu a inteligentné produkty.
Už od svojho založenia v roku 1974, jej odhodlanie a tvrdá práca na rozširovaní výrobných kapacít, získané skúsenosti a neustále technologické modernizácie v kombinácii s rešpektom a dôverou získavanou s neustále sa rozvíjajúcou zákazníckou základňou, získali spoločnosti BIMAR vedúce postavenie na domácom i zahraničnom trhu. 
Spoločnosť BIMAR, ktorá je vždy citlivá na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich výrobkov, ponúka množstvo úplne inteligentných a aktuálnych riešení vytvorených tak, aby reagovali na potreby súčasného životného štýlu a zaručovali maximálny komfort vo vnútri i mimo domova.
Vyše štyridsať rokov technológie a kvality!

 

Firma ALAFIL ako jediná už od roku 1996 vyrába na Slovensku (Made in Slovakia) vysávačové vrecká a filtre v najvyššej kvalite, výhradne z Európskych materiálov, ktoré sú svojimi vlastnosťami určené špeciálne na filtráciu. Počas svojho pôsobenia na trhu si firma vybudovala postavenie najväčšieho výrobcu s najširším sortimentom vysávačových vreciek na Slovensku.

Okrem filtrácie pre domáce spotrebiče sa venuje aj výrobe filtrov pre profesionálne vysávače, pre centrálne vysávače a ostatné zariadenia, kde treba oddeliť prach od vzduchu. 

Pri svojej činnosti spoločnosť naväzuje na tradície a dlhoročné skúsenosti výroby , ktoré neustále dopĺňa zdokonaľovaním vlastného know - how. Využíva pritom všetky dostupné európske i svetové poznatky a trendy vo výrobe.

 

Už takmer 70 rokov je Dimplex dôveryhodným názvom pre elektrické vykurovanie. Dnes zostáva lídrom na trhu vo výrobe energeticky účinných elektrických vykurovacích zariadení a systémov s portfóliom viac ako 700 výrobkov. Jeho skúsenosti a odborné znalosti sú sprevádzané hlboko zakorenenými a neustálymi investíciami do nových nápadov, moderného dizajnu a prebiehajúcich inovácií.

Ako svetový líder v oblasti technológie elektrického ohrevu a elektrického krbu sa spoločnosť Dimplex® zaviazala poskytovať svojím zákazníkom vynikajúcu kvalitu na základe štyroch kľúčových pilierov: inovácie, dizajn, kvalita a podpora. Tieto štandardy definujú Dimplex® a sľub, ktorý vám dávajú, poskytnúť vynikajúce výsledky v každom riešení.
Záväzok spoločnosti v oblasti inovácií podporil vynikajúci vývoj produktov a vynikajúcu kvalitu dizajnu.
Vývoj nových produktov bol dlho charakteristickým znakom spoločnosti Glen Dimplex. Medzi posledné inovácie patrí: patentovaná technológia elektrického plameňa - spoločnosť sa zapísala do histórie, keď v roku 1995 vyvinula a vyrobila prvý elektrický krb so skutočne realistickým efektom plameňa „spaľujúceho drevo“. Spoločnosť má odvtedy udelených 30 patentov pokrývajúcich rôzne v oblasti technológie elektrického plameňa a ďalších.

 

Efbe Elektrogeräte GmbH je stredne veľká spoločnosť, ktorá vznikla v továrni elektrických spotrebičov Franza Baumgartnera (efbe), ktorá bola založená v roku 1932. 
Pod značkou AKA bola spoločnosť od 50-tych do 80-tych rokov 20. storočia štátnou spoločnosťou a bola jedným z najväčších svetových výrobcov sušičov vlasov a prikrývok.
Po politickej zmene, spoločnosť v 90. rokoch 20. storočia sprivatizovala spoločnosť Bernd Heinze. Spoločnosť Efbe Elektrogeräte GmbH dnes vyvíja, vyrába a predáva kompletný sortiment malých domácich spotrebičov a zariadení pre starostlivosť o krásu po celom svete.

 

 

RUKONA je rýdzo česká rodinná firma, založená v roku 1991. Založili ju Milan Pojer a Karel Ruppert. Zaoberá sa už 30 rokov  kovovýrobou so zameraním na spracovanie plechu, výrobou plechových dielov a vývojom vlastných produktov. Medzi ktoré patria akumulačné kachle EMKO. 
Špecializujú sa na zákazkovú výrobu. Všetky najdôležitejšie výrobné operácie sa vykonávajú v ich vlastnom výrobnom závode, ktorý sa nachádza juhozápadne od Prahy. Garantovaná je vysoká kvalita služieb, najmodernejšie postupy, presnosť počas celého výrobného procesu a najkratší možný termín dodania.

 

Zadovážte si kvalitu za rozumnú cenu!

Nemecká spoločnosť Heller, popredný špecialista v oblasti vykurovacej a chladiacej techniky. 
Svetovo uznávaná značka je zárukou kvality a spoľahlivosti.  Značka vychádza z tradičných dizajnových predlôh, s prihliadaním na moderné technológie. 

 

Kuchynské a domáce spotrebiče - „vyrobené v Nemecku“.

Ritter, nemecká spoločnosť, vyvíja a vyrába domáce spotrebiče ako krájače potravín, hriankovače, kávovary, rýchlovarné kanvice, bezdrôtové mixéry, vstavané krájače potravín a mnoho ďalších od roku 1905, keď ju založil Franz Ritter. Ritter výrobky uľahčujú vašu prácu v kuchyni.
Vynikáme najmä tým, že všetky naše domáce spotrebiče sa naďalej vyrábajú výlučne v Nemecku. „Vyrobené v Nemecku“ je pevne zakotvené v našej obchodnej filozofii. Výroba domácich spotrebičov tu v našom závode v Gröbenzell, neďaleko Mníchova pre spoločnosť znamená oveľa viac ako len zachovávanie a vytváranie pracovných miest. Vysoký štandard kvality, správne materiály pre tvar a použitie a funkčný dizajn sú jadrom nášho podnikania a s tým spojenej tradície hnutia Bauhaus z 20. rokov 20. storočia. 
Sortiment domácich spotrebičov je rozdelený do dvoch oblastí: tradičné voľne stojace zariadenia, ktoré používate na kuchynskej linke a zabudované riešenia, ako sú vstavané hriankovače, vstavané krájače potravín, vstavané mixéry ako rovnako ako zabudovaný vysávač. Tieto vstavané spotrebiče sa inštalujú do kuchynských zásuviek alebo priamo do predného panelu pod kuchynskou linkou.
Ušetrite miesto pomocou vstavaného hriankovača, krájačov potravín, vysávačov a ručných mixérov!

 

Značka Kalorik, ktorá bola zaregistrovaná v Belgicku v roku 1930, prosperuje vyše ako 90 rokov v celej Európe, na Ďalekom východe a v USA.
Počas tejto doby sa značka Kalorik spojila s nemeckou spoločnosťou Efbe Elektrogeräte a toto partnerstvo sa odvtedy stalo synonymom pre jemné inžinierstvo, špičkové inovácie a jedinečný vývoj produktov.
Ako jeden z prvých európskych výrobcov malých elektrických spotrebičov sa počiatočné vytváranie produktov spoločnosti sústreďovalo na elektrické kúrenie, fritézy a je zaujímavé, že patrí k vôbec prvým elektrickým hriankovačom, aké sa kedy vyrobili.
Práve táto snaha o výrobu, inovácie a vývoj viedla k tomu, že medzinárodná skupina Kalorik založila obchodné kancelárie vo Veľkej Británii, Poľsku, Francúzsku, Nemecku a Belgicku, samozrejme tiež v Číne a Miami.
Dnes je Kalorik lídrom v odbore. Ich vášeň pre vytváranie špičkových produktov je vodiacou silou pri získavaní a priekopníckych nových trendoch vo vývoji produktov.
Práve táto starostlivá rovnováha - v kombinácii s rozsiahlymi skúsenosťami a tradičnými hodnotami - viedla k celosvetovému úspechu spoločnosti.

 

Značka Veronia vznikla na základe podnetov od ľudí. So stúpajúcou silou reťazcov a ich nekvalitnými instantnými kávami, vznikol smäd po kvalitnej káve. V roku 2005 preto priniesli na trh vlastnú receptúru, zloženú zo 6 arabík, a potom začali produkovať odrodové kávy z 25 krajín pod značkou Coffee VERONIA.

Firemná filozofia je postavená na kvalite. A preto kávovníkové zrno dovážajú priamo od pestovateľov. Všetko sa potom v pražiarni balí ručne a prechádza prísnou kontrolou. Aby sa zachovala prvotriednosť musia neustále zdokonalovať pražiace systémy a vzdeľávať svojích zamestnancov. Len tak dokážeme uspokojiť aj tých najnáročnejších kávičkárov.

Značka Veronia chce šíriť túto osvetu. A vďaka tomu vznikla dcérska spoločnosť Academy of Coffee. Tá je prvou komplexnou akadémiou kávy na Slovensku a akreditovaným školiacim strediskom.
 

abc Electro - váš partner pre kuchynské spotrebiče, je jedným z prvých výrobcov konzervačných strojov na svete. S týmito výrobkami majú desaťročia skúsenosti!

Zaoberajú sa návrhom, vývojom a výrobou malých domácich elektrospotrebičov. Značka ABC electro už desaťročia predstavuje spoľahlivosť, bezpečnosť a dlhú životnosť výrobkov. Sústreďujeme sa na formu a funkciu ako základné vlastnosti produktu. Dobrý pomocník musí fungovať jednoducho a spoľahlivo, to je filozofia a ich snaha.