TEXAS nie je žiaden nováčik na európskom trhu so záhradnou technikou.  O tom hovorí aj široký sortiment, kvalitný materiál             a trvácnosť strojov samotných. Práve preto sme sa rozhodli nadviazať dlhodobú spoluprácu s firmou TEXAS Garden a ponúknuť značku a jej produktu aj našim zákazníkom.    

 

HISTÓRIA FIRMY TEXAS

TEXAS je 100% dánska rodinná firma, ktorá vyrába záhradnú techniku od roku 1960. Všetko to začalo so záhradnými kultivátormi, no dnes sa sortiment rozšíril na všetky typy motorových záhradných strojov (elektrický, batériový a benzínový pohon). Hrdé tradície sa začali v továrni v dánskom Odense, kde dodnes sídli. Naša produkcia je posledných 15 rokov na Ďalekom východe, kde TEXAS vlastní 2 továrne, ktoré vyrábajú väčšinu našich záhradných strojov. To dáva plnú kontrolu nad vývojom, a kvalitou, ako aj zodpovednosť a priestor pre modernú výrobu.

 

 

VLASTNÁ VÝROBA 

TEXAS vlastní dve fabriky - nenecháva si vyrábať, práve naopak, vyrába pre iných. Či už Mountfield, Guede alebo iní. Práve vďaka vlastným fabrikám má značka pevnú ruku nad výrobnými procesmi, materiálny, trvácnosťou materiálov, kvalitou a rýchlosťou výroby. Vývoj je tak flexibilnejší a modernejší. To ukazuje aj široký sortiment multifunkčných produktov- škála nástavcov a kombinácii nasadenia. 

 

 

 

 

 

 

SKLADY V ODENSE

Vyrobený tovar je skladovaný v Odense - tam kde firma sídli od začiatku. Cieľový trh TEXASu je Európa a z Odense ju vie rýchlo zásobiť. S tým súvisí aj servis. Náhradné diely a príslušentsvo je tak v priebehu dvoch dní kdekoľvek v Európe. Sme hrdí na to, že môžeme byť partnerom tak silnej a stabilnej značky a podniku. TExas je stále 100% vlastnená rodinou zakladateľa, ozaj rodinná firma. 


Pozrite si komplet SORTIMENT firmy TEXAS tu