SERVISNÉ SLUŽBY

Ako importér vybraných značiek pre Slovensko poskytujeme zákazníkom kompletný záručný, aj pozáručný servis.  Pozáručný servis poskytujeme na všetky nižšie uvedené značky.  Pre jednotlivé značky/spotrebiče sme nižšie doplnili užitočné informácie k postupu pri uplatňovaní záručných a pozáručných reklamácii.

REKLAMÁCIE A SERVIS:

ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ

MAIL: servis@brel.sk                                                

INFOLINKA K REKLAMÁCIAM

00421 918 341 576                                         

Adresa pre zaslanie reklamácií:

Brel spol. s.r.o.                                                     

Centrum 1746/265

017 01 Považská Bystrica

 

Záručný a pozáručný servis pre značky NIVONA, BEURER, TKG, ADLER, TEXAS, RITTER, MESKO, CAMRY, EFBE SCHOTT, DIMPLEX, KALORIK, HELLER.

 

NIVONA AUTOMATICKÉ KÁVOVARY 

 

S nemeckým výrobcom automatických kávovarov sme od začiatku- od roku 2005 predávame a servisujeme tieto kvalitné stroje na lahodnú kávu.  

Vyskytol sa problém s vašim kávovarom a je potrebná oprava? V takomto prípade odporúčame kontaktovať náš autorizovaný a oficiálny servis pre záručné, aj pozáručné opravy automatických kávovarov NIVONA. Kontaktujte nás kľudne mailom, ak vám to nesúri alebo telefonicky, ak chcete informácie čo najrýchlejšie. Naši technici sa vám budú snažiť na základe informácií získaných od vás poradiť, čo treba s kávovarom spraviť. Niekedy postačuje niekoľko rád ohľadom čistenia a údržby a kávovar opäť šľape ako má. Avšak niekedy je zásah technika nevyhnutný, pretože na diaľku je možné zistiť a vyhodnotiť iba obmedzené množstvo porúch. V týchto prípadoch vás servis vyzve na zaslanie kávovaru do servisného strediska. Každý kávovar sa snažíme čo najskôr opraviť a zaslať naspäť majiteľovi, pretože vieme, ako veľmi môže dobrá káva chýbať. 

Infolinka servis: 0918 341 576 Pondelok-Piatok: 07:30-16:00

Mail: servis@brel.sk

Pre záručné opravy kontaktujte priamo predajcu pre spustenie reklamačného procesu. 

 

Služby extra: nahlásenie zvozu kávovaru do servisného strediska, služba je spoplatnená 10,- euro s dph.

Odporúčame mať pripravený model kávovaru(nájdete na štítku po vysunutí misiek na kávové zvyšky, označenie začína písmenkami NICR a následne číslo modelu, napr. NICR550) a tiež popis, ako sa prejavuje porucha. 

 

Dôležité info v prípade reklamácii: v prípade, že posielate Váš kávovar do servisného strediska poštou, resp. kuriérom, je potrebné  dodržať niekoľko zásad prípravy produktu na transport a zabalenie prístroja na transport - vyprádznite kávovar od vody a  zvyškov  kávy, vymontujte filter na vodu, prípadne odparte systém. Detailný popis ako postupovať pri  transporte kávovru nájdete tiež TU. Kávovar optimálne posielajte v originálnej krabice aj s polystyrénom. Ak už krabicualebo polystyrén nemáte, použite inú vhodnú krabicu a výplň. Ak zadávate prepravu Vy, upozornite prepravnú službu na krehký tovar.

Pri pozáručnom servise, v prípade že sa produkt nebude opravovať, účtujeme poplatok za diagnostiku sumou 20,00€ s dph. Poplatok v prípade opravy, účtovaný nebude.

Prečítajte si tiež náš blog o čistení a údržbe kávovovarov a tiež tipy a triky k údržbe a použitiu automatických kávovarov.

 

          Skupina ADLER EUROPE  produkty pre wellness a zdravie, ako tiež tepelná a chladiaca technika.


 

          Nemecký výrobca so 100 ročnou tradíciou vyrába produkty pre zdravie, wellness, masáž, krásu, komfort, pohodlie detský         sortiment a aktívny život. Produkty sa vyznačujú kvalitou, oceneným dizajnom a inováciami. Sme oficiálny distribútor od roku 2010. 


 

          Taliansky dizajn spája nové SMART technológie a kvalitu. So značkou sídliacou na Lago diGarda spolupracujeme exkluzívne                                                                                     od roku 2016.

 

 

 

Naše iné ZNAČKY: DIMPLEX, HELLER, MESKO, RITTER WERK, KALORIK, TKG

 

 

Informácie boli aktualizované 10.12. 2023.