"Sme malí, ale sympatickí. Každého zákazníka si ceníme a snažíme sa spraviť maximum pre jeho spokojnosť."

 

Garážová firma - v našom prípade to nie je len fráza, začali sme v garáži rodinného domu, kde sme skladovali prvé dovezené fény z Nemecka v roku 1991. Obchodné a ekonomické oddelenie bolo o poschodie vyššie- v kuchyni a obývačke. Postupne sme začali z Nemecka a iných európskych krajín importovať ďalšie produkty, rozširovať ponúkané portfólio značiek pre slovenský trh.

Naše prvé firemné vozidlo- legendárna „tisícdvestotrojka“, ktorá sa pri prejazdoch Donovalmi ľúbila prehriať. 

Naše sídlo je v meste Považská Bystrica, tu sme mali aj naše prvé skladové priestory, vlastný sklad, od roku 2005. Sortiment sa rozširoval a na ploche 1500m2 sme skladovali širokú paletu domácich spotrebičov, či tepelnej techniky od rôznych výrobcov a značiek.

Ako sa zväčšoval dopyt po produktoch, tak rástol aj počet zamestnancov. Začínali sme pri dvoch zakladateľoch a za uplynulých 30 rokov sme mali tú možnosť spolupracovať s mnohými šikovnými kolegami a kolegyňami. V roku 2008 sme mali cez 40 zamestnancov. Aktuálne sa o celkový chod obchodu stará 14 šikovných kolegov a kolegýň.

10 rokov sme úspešne prevádzkovali predajňu s elektrom na ploche 800m2 v Považskej Bystrici, v roku 2008 sme sa rozhodli venovať ďalej len veľkoobchodu, nakoľko sme tiež vnímali rastúci trend online predaja.

IT napredovanie a automatizácia bola dôležitým stupňom nášho vývoja. Od roku 2012 sme spustili náš prvý B2B portál pre veľkoobchodných zákazníkov a moderný eshop pre koncových zákazníkov.

Rok 2015 bol zlomový, pretože sme sa rozhodli z kapacitných dôvodov uzavrieť vlastný sklad a začať budúcnosť skladovania a expedovania tovaru v logistickom centre v Senci- GebruderWeiss. 

Teraz nájdete u nás viac ako 3500 položiek skladom, ktoré expedujeme do 24 hodín od prijatia objednávky.

Všetky objednávky s hodnotou nad 80EURO majú prepravu zadarmo. Spolupracujeme s kuriérskou službou DPD a GW.

Pre všetky predávané produkty poskytujeme záručný, aj pozáručný servis. Naše vlastné servisné stredisko disponuje kvalifikovanými odborníkmi. Vždy sa snažíme vybaviť reklamácie v čo najkratšom čase- vybavenie do 72 hodín od prijatia reklamácie. Obzvlášť dôležitá je rýchlosť opravy pri kávovaroch. Doma alebo v kancelárií bez poriadnej kávy, to je utrpenie, ktoré neprajeme nikomu.

Pre značky BEURERNIVONA kávovary sme oficiálny autorizovaný importér a servis. U nás je o Váš kávovar dobre postarané. Či už záručná, pozáručná oprava alebo len preventívne hĺbkové prečistenie, na nás sa môžete spoľahnúť. Všetky náhradné diely máme skladom, no zároveň nie sme živení servisnými prácami a preto kladieme dôraz iba na nutné výmeny, neúčtujeme zbytočné úkony a opravujeme vždy až po odsúhlasení zákazníka, pretože Vaša spokojnosť je na prvom mieste.

A tiež nezanedbateľné je to, že sme s Vami už 31 rokov na slovenskom trhu. Sme slovenská, rodinná firma, ktorá si zakladá na férovosti, ochote, kvalitespoľahlivosti.

 

"Tím firmy BREL. Pretože firmu robia ľudia."