Automatické kávovary NIVONA - pre Váš podnik

Nemecká spoločnosť NIVONA Apparate GmbH (založená 2005), so sídlom v Norimbergu, vychádza z mnohoročnej tradície a skúseností. Venujú sa výhradne výrobe automatických kávovarov. Cieľom spoločnosti NIVONA je budovať značku s pridanou hodnotou -pre obchod aj pre zákazníkov. Značka NIVONA stavila na kvalitu a férovú cenu. Ponúka kávovary s kvalitnou technológiou, spracovaním, praktickým dizajnom, jednoduchou obsluhou aj údržbou, nízkou mierou opotrebovania a dlhou životnosťou. Roky vývoja a inovácií pre jednoduché použitie a perfektnú kávu. Zisite viac o značke v nasledovnom odkaze: www.nivona.sk

 

Pozrite si komplet ponuku automatických kávovarov NIVONA:

 Ak si nie ste istý, ktorý model má tie správne funkcie, pridajte si vybrané produkty do porovnania a najdôležitejšie rozdiely medzi modelmi budú zvýraznené.

 

 

 

 

Doprajte sebe a svojim zákazníkom lahodnú kávu z nemeckých plnoautomackýchkávovarov značky NIVONA teraz pre Vás so zvýhodnenou ponukou.

Zaraďte seba a svoj podnik do rodiny NIVONA. Vyberte si vhodný model a pri odbere 2 a viac kusov pre Vás pripravíme tú najvýhodnejšiu ponuku.

Kliknutím na odkaz nižšie môžete odoslať nezáväzný dopyt o ponuku podľa Vašich preferencií množstiev a modelov:

 

 

 

 

 

Presvedčte sa sami vlastnými chuťovými bunkami a dodajte Vášmu biznisu lahodnú chuť, ktorá uistí zákazníkov o Vašich znalostiach prémiových produktov.

 

»Šálka kávy je stále najlepším argumentom v prospech plnoautomatického kávovaru NIVONA«