GARANČNÁ PREHLIADKA GRÁTIS KU KAŽDÉMU MODELU NIVONA*

*Platí pre všetky modely kávovarov NIVONA zakúpené cez eshop www.brel.sk v období 12.06.2024 až 31.08.2024.

Ako oficiálny importér značky NIVONA pre Slovensko predávame celý sortiment kávovarov, príslušenstva a originálnych náhradných dielov a vykonávame záručný a pozáručný servis pre značku už od roku 2007. Nie je tajomstvo, že patríme medzi milovníkov kávy a nadšencov kávových nápojov. Závislosť na dobrej káve nie je však to isté, ako byť závislí na kofeíne. My sme závislí na dobrej káve z našich kvalitných strojov. Značka NIVONA si zakladá na kvalite a to je cítiť v jej káve.

Ak sa rozhodnete pre kúpu kávovaru NIVONA priamo u nás, cez eshop www.brel.sk dostanete od nás v rámci ceny zadarmo službu „GARANČNÁ PREHLIADKA“.

 

Čo táto služba obsahuje?

 • Po uplynutí 12. mesiacov od zakúpenia kávovaru vás kontaktujeme mailom alebo telefonicky a upozorníme na uplynutie doby a nadchádzajúcu „garančnú prehliadku“ vášho kávovaru
 • Samotná prehliadka obsahuje:
  •  hĺbkové čistenie kávovaru (chemicky, ale aj manuálne, nespustíme len bežný program čistenia, ale prístroj rozoberieme a dôkladne vyčistíme)
  •  kontrola tesnení a celkového stavu stroja
  •  kontrola/nastavenie mlynčeku kávy
  • premazanie mechanických častí kávovaru
  • aktualizácia softvéru
  • vonkajšie čistenie
 • Späť dostanete dôkladne očistený, vyladený kávovar

 

 

Prečo je táto služba pre vás veľkou VÝHODOU?

 

DOKONALÁ CHUŤ KÁVY BEZ PLESNÍ A INÝCH PACHUTÍ! A to po celú dobu životnosti prístroja. 

Profesionálny servis vykonávaný kvalifikovaným personálom. Nikto nepozná kávovary NIVONA lepšie ako my.

Dôkladným čistením a údržbou zaručíme dlhú životnosť kávovaru a hlavne dokonale lahodnú CHUŤ kávy ako na druhý deň kúpy kávovaru. Nakoľko nám od roku 2007 „prešlo cez ruky“ tisíce kávovarov môžeme s istotou štatisticky povedať, že NAJČASTEJŠOU PRÍČINOU PORUCHY kávovaru je zlá údržba, resp. zanedbané čistenie. 

Dôležitosť správneho a pravidelného čistenia kávovaru bližšie rozoberáme v článku o údržbe, ktorý si môžete prečítať TU.

Za kvalitou kávovarov NIVONA si stojíme a našim cieľom je priniesť dobrý produkt, kvalitné služby s dlhodobou životnosťou. Naše vlastné servisné stredisko má skúsených technikov, originálne diely skladom aj pre modely staršie ako 10 rokov, pretože nie je nič nové, že sa u nás v servise ukážu zákazníci s kávovarom, ktorý má aj 10 rokov a je stále v top stave a robí lahodnú kávu. Aj pozáručné opravy sú rentabilné a promptné, nakoľko je servis pre nás len doplnková služba k predaju kvalitných produktov.

Veríme, že naše snahy o výnimočné služby a trvácnosť produktov oceníte,- staviame na nich už 31 rokov v predaji elektrospotrebičov.

 

Podmienky služby "garančná prehliadka zadarmo":

 • pri nákupe na IČO je zákonná záručná doba skrátená na 1 rok. Služba "garančná prehliadka zadarmo" je v prípade nákupu na IČO uskutočnená po 8mich mesiacoch od kúpy. 
 • služba nezahŕňa bezplatnú výmenu poškodených mechanických častí stroja, ako opotrebené plastové časti - výmena/oprava v týchto prípadoch (opotrebené, zlomené) je spoplatnená. Radíme sem napríklad zlomené dvierka na nádržke, poškriabané plasty, utrhnuté krytky a pod. Všetky nedostatky sú priebežne komunikované so zákazníkom,
 • v službe nie je zahrnutá preprava ani náklady na prepravu. Zákazník musí doručiť prístroj do servisu buď cez prepravnú službu alebo osobne. V prípade záujmu ponúkame spoplatnenú službu zvozu a odvozu (18,- s dph). 

 

*Platí pre všetky modely kávovarov NIVONA zakúpené cez eshop www.brel.sk v období 12.06.2024 až 31.08.2024.