Digitálny kávovar Gerlach GL 4411

Cena:
44,99 € s DPH
37,49 € bez DPH
Ušetríte
25 % / 15,00 €
Pôvodná cena
59,99 €


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Gerlach GL4411
EAN
5903887801829

Digitálny kávovar Gerlach GL 4411Digitálny kávovar Gerlach GL 4411Digitálny kávovar Gerlach GL 4411Digitálny kávovar Gerlach GL 4411Digitálny kávovar Gerlach GL 4411Digitálny kávovar Gerlach GL 4411Digitálny kávovar Gerlach GL 4411Digitálny kávovar Gerlach GL 4411Digitálny kávovar Gerlach GL 4411Digitálny kávovar Gerlach GL 4411


Digitálny kávovar Gerlach GL4411 je výkonné filtračné zariadenie s LCD dotykovým displejom a výkonom až 900 W. Sklenená kanvica s ergonomickou rukoväťou umožňuje uvariť 1,5 l kávy súčasne. Ohrevná platňa udržuje teplotu až 40 minút po uvarení, vďaka čomu si káva dlhšie zachová svoju chuť. Kávovar je vybavený aj nádobkou na vodu s ukazovateľom hladiny vody, ktorá umožňuje pripraviť presne také množstvo kávy, aké užívateľ očakáva. Pre väčšie pohodlie má kávovar ochranu proti odkvapkávaniu a pre vyššiu bezpečnosť používania - ochranu proti prehriatiu. GL4411 má programovaciu funkciu - "prebuď sa s čerstvou kávou". Prekvapkávací kávovar GL4411 sa ľahko používa, je funkčný a ľahko sa čistí. Kávovar je kompatibilný s papierovými filtračnými kazetami veľkosti č.4.

Ak si myslíte, že kávovar je jedným z najdôležitejších spotrebičov vo vašej kuchyni a hľadáte niečo, čo by vás mohlo prekvapiť, potom by vás mal zaujať filtračný kávovar Gerlach GL4411. Ide o moderný prístroj, ktorý určite spĺňa očakávania tých najväčších milovníkov kávy: originálny dizajn, dotykový displej, funkcia hodín a veľká sklenená kanvica nie sú jeho jediné výhody.

Charakteristika a technické údaje:
funkcia programovania - prebudenie s čerstvou kávou
dotykový displej
nádoba na vodu s indikátorom hladiny vody
Drip Stop (ochrana proti kvapkaniu) - už žiadny neporiadok pri nalievaní kávy
ohrievacia platňa, ktorá udržuje teplotu kávy - až 40 minút po uvarení
odnímateľný a opakovane použiteľný nylonový filter
12 šálok - 1,5 l
nastavenie intenzity kávy
sklenená karafa
hodiny
ochrana proti prehriatiu
výkon: 900W

Dotykový panel umožňuje rýchlu voľbu nastavení, ktoré nás zaujímajú, ba čo viac, disponuje funkciou, ktorá umožňuje nastaviť konkrétny čas, na ktorý chcete uvariť svoj obľúbený čierny nápoj. Hneď po prebudení vás teda môže čakať plná kanvica kávy. Varná doska udržuje teplotu kávy až 40 minút po uvarení, takže vám horúca káva nedôjde pri dlhej práci doma, čítaní obľúbenej knihy či keď sa vám ráno nechce z teplej postele.
Pre ľudí, ktorí ráno potrebujú viac energie, pribudla možnosť prípravy silnejšej kávy. Odnímateľný, opakovane použiteľný nylonový filter je poklonou ľuďom, ktorí si cenia ekológiu, a vďaka ochrane proti prehriatiu je používanie zariadenia bezpečné.

Gerlach Germany ponúka výrobky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a zmyslom pre detail. Je značkou určenou pre najnáročnejších zákazníkova je súčasťou skupiny Adler Europe Group.
Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Typ espressa prekvapkávače
Zásobník na zrnkovú kávu 0
Farbanerez/čierna
Hĺbka 22
Výška 39
Šírka 26
Hmotnosť2,1
Výkon900
Materiál kanvice plast
Maximálna výška pohárov neuvedená
Nádrž na mlieko 0
Kapacita zásobníka mletej kávy (g)neuvedené
Tlak neuvedené
SmartNie
Nádrž na vodu 1,2
Druh kávy mletá káva
Typ displeja textový
Druh nápojakáva
Výbava displej | umývateľný filter
Funkcienastavenie množstva nápoja  | ochrana proti prehriatiu | nastavenie sily kávy | Anti-Drip systém
Elektroodpad áno
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať