Digitálna osobná váha Adler AD 8182 s projektorom

Cena:
29,99 € s DPH
24,99 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Adler AD8182
EAN
5905575902283

Digitálna osobná váha Adler AD 8182 s projektoromDigitálna osobná váha Adler AD 8182 s projektoromDigitálna osobná váha Adler AD 8182 s projektoromDigitálna osobná váha Adler AD 8182 s projektoromDigitálna osobná váha Adler AD 8182 s projektoromDigitálna osobná váha Adler AD 8182 s projektoromDigitálna osobná váha Adler AD 8182 s projektoromDigitálna osobná váha Adler AD 8182 s projektoromDigitálna osobná váha Adler AD 8182 s projektoromDigitálna osobná váha Adler AD 8182 s projektorom


Presná digitálna osobná váha Adler AD8182 s projektorom a maximálnou nosnosťou 180 kg je výbornou voľbou pre športovcov, ľudí snažiacich sa schudnúť a ďalších ľudí, ktorým záleží na ich telesnej hmotnosti. AD8182 je vyrobená z odolného materiálu, ktorý zaisťuje bezpečné používanie. Váha má prehľadný LCD displej a výsuvný projektor, ktorý umožňuje odčítať výsledok merania na stene. Automatické vypnutie pomáha šetriť energiu a zvyšuje pohodlie pri používaní. Napájanie je cez 4x AAA batérie. Digitálna osobná váha Adler AD8182 s projektorom je spojením funkčnosti, moderného dizajnu a inovatívnej technológie. Ide o ideálne riešenie pre ľudí, ktorí si cenia pohodlie a moderné a funkčné riešenia v každodennom živote.

Hlavné výhody:
- Maximálna nosnosť 180 kg / 396 lb / 28,3 st: Váha je navrhnutá tak, aby slúžila používateľom s rôznymi potrebami a cieľmi a ponúka presnosť merania až 100 g.
- Jednotky merania: Výber medzi kg, lb a st umožňuje používateľom prispôsobiť si váhu podľa svojich preferencií.
- LCD displej: Jasná obrazovka s rozmermi 62 x 40 mm zaisťuje ľahké odčítanie výsledkov priamo na váhe.
- Projektor: Jedinečná funkcia projektora zobrazuje výsledok merania priamo na stene, čo umožňuje ľahké odčítanie, aj keď stojíte na váhe.
- Nastavenie projektora: Možnosť nastavenia veľkosti a uhla zobrazovaného výsledku spolu s dvomi nastaveniami intenzity svetla zaisťuje pohodlie pri používaní za akýchkoľvek svetelných podmienok.
- Automatické vypnutie: Táto funkcia pomáha šetriť energiu automatickým vypnutím váhy po niekoľkých sekundách nečinnosti.
- Vysokokvalitné tenzometrické snímače: Štyri snímače zaisťujú spoľahlivosť a presnosť meraní v každej situácii.
- Inteligentné indikátory: Indikátor slabej batérie a indikátor preťaženia informujú o aktuálnom stave váhy.
- Veľkosť prístroja: 330x320x40 mm - jej elegantný a moderný dizajn robí z váhy nielen užitočnú pomôcku, ale aj dekoratívny prvok.

Charakteristika a technické údaje:

 • Nosnosť: 180 kg / 396 lb / 28,3 st
 • Presnosť: 100 g
 • Jednotky merania: kg, lb, st
 • Typ displeja: LCD
 • Veľkosť displeja: 62 x 40 mm
 • Projektor umožňuje odčítať výsledok merania na stene
 • Dve nastavenia intenzity svetla
 • Veľkosť a uhol premietaného výsledku je možné upraviť
 • Automatické vypnutie
 • Vybavená 4 kvalitnými tenzometrickými snímačmi
 • Indikátor slabej batérie
 • Indikátor preťaženia
 • Veľkosť zariadenia: 330x320x40 mm
 • Napájanie: 4xAA batérie (nie sú súčasťou balenia)

 

 

 


Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Nosnosť 180
Presnosť g 100
Materiál dosky Plast
DisplejÁno
Farbačierna
Digitálne Áno
Analógový nie
Diagnostickénie
Dizajn áno
Typ batérie4xAA
Batéria súčasťou baleniaNie
Vyberateľný displej nie
SmartNie
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať