Dámsky holiaci strojček Adler AD 2941

Dámsky holiaci strojček Adler AD 2941

Cena:
16,99 € s DPH
14,16 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Adler AD2941
EAN
5903887808033

Dámsky holiaci strojček Adler AD 2941Dámsky holiaci strojček Adler AD 2941Dámsky holiaci strojček Adler AD 2941Dámsky holiaci strojček Adler AD 2941Dámsky holiaci strojček Adler AD 2941Dámsky holiaci strojček Adler AD 2941Dámsky holiaci strojček Adler AD 2941Dámsky holiaci strojček Adler AD 2941Dámsky holiaci strojček Adler AD 2941


Precízny a elegantný dámsky holiaci strojček Adler AD2941 slúži na odstraňovanie nežiaducich chĺpkov z rôznych častí tela.
Vďaka dvom holiacim hlavám a pohyblivej fóliovej sieťke zaisťuje rovnomerné oholenie. Sada obsahuje aj kefku na čistenie prístroja. Zariadenie je napájané 2x 1,5V (AAA) batériami, vďaka čomu je set ideálny na cesty.
Hľadáte pohodlný a bezbolestný spôsob, ako odstrániť nežiaduce chĺpky? Pýtate sa, aké zariadenie si vybrať? Dámsky holiaci strojček Adler AD2941 bude určite dobrou voľbou. Jedinečný dizajn, najnovšie technológie a pohodlné používanie robia z tohto produktu jeden z najobľúbenejších medzi našimi zákazníkmi.

Charakteristika a technické údaje:

 • Dve holiace hlavy
 • Plávajúca fóliová sieťka zaisťuje rovnomerné oholenie
 • Suché a mokré holenie
 • IPX7 vodotesný
 • Integrovaný naťahovač pokožky, ktorý nadvihne chĺpky pre lepšie oholenie
 • Zastrihávač so zaoblenými hrotmi pre bezpečné oholenie
 • Háčik na zavesenie
 • Pohodlná rukoväť
 • Príslušenstvo: vodiaci hrebeň, čistiaca kefka
 • Bezdrôtový
 • Napájanie: 2x 1,5V (AAA) batérie (nie sú súčasťou balenia)


Odstránenie nežiaduceho ochlpenia je vecou starostlivosti o hygienu, vzhľad, ale aj našu pohodu. Ak vás už nebavia nepresné žiletky, zarastajúce chĺpky a podráždenie pokožky, máme pre vás riešenie. Dámsky holiaci strojček Adler AD2941 má dve holiace hlavy, ktoré zaisťujú presnosť a rýchlosť. Plávajúca fóliová sieťka navyše zaručí rovnomerné oholenie, takže sa nemusíte obávať žiadnych neoholených miest. Prístroj je ideálny na odstraňovanie chĺpkov z rôznych častí tela.


Integrovaný nástavec nadvihne chĺpky pre lepšie oholenie a priložený zastrihávač má zaoblené zuby pre bezpečné oholenie. Vďaka tomu je vaša pokožka v bezpečí. Ergonomický tvar uľahčuje manévrovanie s holiacim strojčekom. Je tiež elegantný a vďaka bezdrôtovej batériovej prevádzke si ho môžete vziať so sebou aj na výlet.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Holiaci strojček Áno
Určené predámske
Darčekové kazety Nie
Typ batérie2xAAA
Systém napájaniabatérie
Batéria súčasťou baleniaNie
Elektroodpadáno
Počet hlavíc2
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať