Čistička vzduchu TKG AP 2000 Smart so 7 st.filtráciou,UV,Wifi a ion.

Cena:
349,99 € s DPH
291,66 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
TKG AP2000S
EAN
5413346352682

Čistička vzduchu TKG AP 2000 Smart so 7 st.filtráciou,UV,Wifi a ion.Čistička vzduchu TKG AP 2000 Smart so 7 st.filtráciou,UV,Wifi a ion.Čistička vzduchu TKG AP 2000 Smart so 7 st.filtráciou,UV,Wifi a ion.Čistička vzduchu TKG AP 2000 Smart so 7 st.filtráciou,UV,Wifi a ion.Čistička vzduchu TKG AP 2000 Smart so 7 st.filtráciou,UV,Wifi a ion.Čistička vzduchu TKG AP 2000 Smart so 7 st.filtráciou,UV,Wifi a ion.Čistička vzduchu TKG AP 2000 Smart so 7 st.filtráciou,UV,Wifi a ion.Čistička vzduchu TKG AP 2000 Smart so 7 st.filtráciou,UV,Wifi a ion.Čistička vzduchu TKG AP 2000 Smart so 7 st.filtráciou,UV,Wifi a ion.Čistička vzduchu TKG AP 2000 Smart so 7 st.filtráciou,UV,Wifi a ion.Čistička vzduchu TKG AP 2000 Smart so 7 st.filtráciou,UV,Wifi a ion.Čistička vzduchu TKG AP 2000 Smart so 7 st.filtráciou,UV,Wifi a ion.Čistička vzduchu TKG AP 2000 Smart so 7 st.filtráciou,UV,Wifi a ion.


Pomocou čističky vzduchu AP 2000 s Wifi získate vo vašom domove, či v práci čistejšie a zdravšie ovzdušie.
Vďaka senzoru z Japonska, veľmi presne a s vysokou citlivosťou rozpoznáva kvalitu vášho ovzdušia a automaticky prispôsobí svoj výkon znečisteniu. Permanentne vás o tom informuje na displeji a zmenou farby podsvietenia.

Táto čistička ponúka okrem moderného dizajnu a detského zámku 7- stupňovú filtráciu:
1. hliníkový umývateľný filter-zachytáva veľké častice, prach, vlasy...
2. filtračný katalyzátor s nízkou teplotou - absorbuje formaldehyd(súčasť spalín naftových motorov,
    spôsobuje karcinóm), benzény, TVOC
3. filter na odstránenie formaldehydu - odstraňuje formaldehyd rýchlo a účinne
4. antibakteriálny filter- odstraňuje jemné častice, roztoče a mikróby
5. HEPA filter - eliminuje prach, alergény a baktérie
6. ultrafialová sterilizácia - rapídne zabíja vírusy a baktérie, na základe rozkladu ich DNA
7. dvojité ionizačné čistenie - zlepšuje kvalitu vzduchu a má viaceré pozitívne zdravotné účinky

Svojimi bohatými funkciami, pohodlným ovládaním si Vás táto novinka určite získa. Urobte niečo pre seba a oddnes dýchajte čistejší a zdravší vzduch.
 

Charakteristika a technické údaje:

 • Filter častíc: od 0,1 µm
 • Účinnosť: 321 m3 / h
 • Wifi funkcia
 • Anióny: 50 miliónov kusov / cm3
 • PM 2,5: 99,9%
 • Menovitý výkon: 80W
 • Napätie: 220 V / 50 Hz
 • Hlučnosť: 18 - 55 dB, nebude obťažovať váš spánok
 • Teleso: ABS
 • Ochrany: detský zámok, panelový spínač
 • Pre plochu: 22 až 38 m2
 • Veľkosť: 37x19,5x65 cm, 8 kg
 • 3 režimy: 3-stupňový manuálny režim / automatický režim / režim spánku
 • Pripomenutie výmeny filtra, detský zámok, hodiny, časovač, dotykový displej 
 • Diaľkové ovládanie

Súčasný stav globálneho znečistenia ovzdušia nie je optimistický, koncentrácie tuhých častíc, oxidu uhličitého a síry často prekračujú štandardy. Obyvatelia mesta strávia každý deň 70-90% svojho času v uzavretých priestoroch. V tejto situácii je kvalita ovzdušia v miestnosti pre zdravie mimoriadne dôležitá. Podľa správy Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) takmer polovica svetovej populácie trpí znečistením vzduchu v uzavretých priestoroch.

Organické znečisťujúce látky, ako sú baktérie, vírusy, prach, roztoče, peľ, vlasy a chlpy domácich zvierat a ľudí, sú veľmi malé, ale rýchlo sa rozptýlia vo veľkých priestoroch. Môžu spôsobiť alergické reakcie, ako sú kýchanie, podráždenie očí, kašeľ, astma, atď. Závažnejšie znečistenie sa týka nábytku a vnútorného vybavenia, ktoré emitujú formaldehyd, benzén atď. Doba odparovania formaldehydu je od 1 do 10 rokov. Vdychovanie formaldehydu počas dlhého časového obdobia vedie k zníženej schopnosti pamäte u detí, k slabnutiu zraku, k zvýšenému riziku leukémie, k rôznym menštruačným poruchách a vrodeným chybám u plodov a dojčiat.

Použitie vnútorného čističa vzduchu zlepšuje kvalitu vášho zdravia. Kalorik TKG AP 2000 je štýlový, dekoratívny produkt, ktorý poskytuje komplexné riešenie na čistenie vzduchu vo vašej domácnosti. Má 7 stupňov čistenia, ktoré dokonale ochraňujú vaše prostredie.

Prvým krokom je filter na uvoľnenie hliníkových zliatin s viacvrstvovou sieťovinou, ktorá má vysokú schopnosť zachytávania prachu, filtruje veľké častice prachu, alergénov, vlasov a peľu.

Druhým stupňom je studený katalytický filter, ktorý rozkladá rôzne toxické plyny, ako je formaldehyd, pri izbovej teplote a premieňa ich na oxid uhličitý a vodu, ktoré nie sú škodlivé pre ľudí a súčasne zabíjajú baktérie a vírusy.

Treťou etapou je filter vyrobený z netoxického nanokryštalického materiálu, ktorý má vysokú účinnosť odstraňovania formaldehydu. Katalytický proces sa prirodzene vyskytuje na dispergovanie toxických plynov, a preto zostáva účinný dlhý čas.

Antibakteriálny bavlnený filter je štvrtý krok čistenia - špeciálna netkaná textília s malým priemerom vlákien, má veľa vlastností, ktoré zaisťujú antibakteriálne prostredie, zároveň sú odolné voči vlhkosti, plesni.

HEPA filter je zodpovedný za piaty krok čistenia, je vyrobený z harmonického skleneného sintrovaného obloženia, ktorý dokáže filtrovať jemné častice s priemerom väčším ako 20 nm, zastaviť plesne a baktérie, znečisťujúce látky PM 2,5, alergény a niektoré vírusy. Tento filter môže dosiahnuť 99,9% účinnosť filtrovania.

Šiesty stupeň používa vlnovú dĺžku 365 nm na sterilizáciu ultrafialovým svetlom. Bakteriálna DNA sa rozkladá tak, že interakcie medzi nukleovými kyselinami a proteínmi sa rozkladajú tak, aby baktérie boli zahubené.

Siedmy stupeň je ionizačné čistenie, ktoré emituje anióny s malým priemerom, ktoré nielen odstraňujú prach a zabíjajú baktérie, ale tiež uľahčujú syntézu a ukladanie vitamínov v ľudskom tele.

Čistička vzduchu KALORIK je vysokovýkonný čistiaci prostriedok, ktorý intenzívne pracuje v každom štádiu čistenia. Dokáže absorbovať nerozpustné nečistoty, odstraňovať toxické plyny, zabíjať baktérie a uvoľňovať anióny. S vyspelou technológiou môžete účinne zlepšiť kvalitu vzduchu v interiéri.

Rýchlosť čistenia sa nastavuje automaticky podľa úrovne znečistenia ovzdušia. Signálne svetlo mení farbu v závislosti od stupňa kontaminácie. Červená znamená vysokú úroveň znečistenia prachom, žltá – mierne znečistenie a zelená znamená čistý vzduch. Elektronickou kontrolou filtra uvidíte, koľko hodín váš prístroj pracuje a indikátor vám pripomenie, aby ste filter po uplynutí 1500 hodín vymenili.

Nastavte čas, po ktorom sa zariadenie automaticky vypne. Pre bezpečnosť Vašich detí má zariadenie rodičovský zámok. Funkcia spánku poskytuje tichú prevádzku a displej vás v noci neobťažuje. Zariadenie má mnoho bezpečnostných systémov zabraňujúcich nesprávnemu používaniu čističky vzduchu.

Čistička vzduchu KALORIK bola navrhnutá s najnovšími technológiami. Jej dizajn je zameraný na pohodlie a potreby človeka. Každodenný život začína dýchaním a starostlivosť o Vaše zdravie sa začína zlepšovaním kvality ovzdušia.

Klikni video.

Viac informácií nájdete na http://www.kalorik.sk

Odporúčané pre priestory38
Výkon80
Vzduchový výkon 321
Počet rýchlostí3
ČasovačÁno
DisplejÁno
Diaľkové ovládanieÁno
IonizáciaÁno
Typ filtraHEPA + uhlíkový
SmartÁno
Maximálna hlučnosť55
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať