Čistička vzduchu Bimar PA 95

Čistička vzduchu Bimar PA 95

Cena:
79,99 € s DPH
66,66 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Bimar PA95
EAN
8016117021007

Čistička vzduchu Bimar PA 95Čistička vzduchu Bimar PA 95Čistička vzduchu Bimar PA 95Čistička vzduchu Bimar PA 95Čistička vzduchu Bimar PA 95Čistička vzduchu Bimar PA 95


Čistička vzduchu Bimar PA95 je inovatívne vysokoúčinné zariadenie, ktoré dokáže skutočne rýchlo a účinne vyčistiť vzduch vo vašom vnútornom priestore. Či už v izbe, obývačke alebo v práci všade sme vystavovaní nečistotám, alergénom alebo aj zápachom, ktoré denne vdychujeme. Bimar PA95 však vďaka filtru HEPA 13, uhlíkovému filtru a predfiltru tieto nečistoty eliminuje a vzduch, ktorý vdychujete sa stáva oveľa čistejším a zdravším. Naviac aby bola vaša vnútorná klíma dokonale čistá, zariadenie ponúka aj funkciu ionizácie. Táto funkcia produkuje tok negatívnych iónov, ktorý zachytáva a odstraňuje suspendované častice (napríklad prach a dym) a čistí tak vzduch. Toto inteligentné zariadenie vás automaticky informuje o potrebe výmeny filtra a dokáže vyčistiť až 30m3 vzduchu za hodinu. Doprajte vám a vašej rodine čistejší a zdravší vzduch!

Charakteristika a technické údaje:
Čistička vzduchu s HEPA filtrom, aktívnym uhlíkovým filtrom a pred-filtrom
Vysoká filtrácia HEPA H13 filtra
Filter s aktívnym uhlím
Pred-filter
Ionizátor
Nastavenia: Minimum, Maximum a Stand by
Kontrolka dve farby: modrá (prevádzková), červená (pohotovostný režim)
Kontrolka výmeny filtra
CADR (index prívodu čistého vzduchu): 30 m3/h
Plastové telo
Adaptér AC / DC
100/240V, 50Hz, 5W
Rozmery produktu: 170x191x170 mm
Hmotnosť: 140 g

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Výkon5
Vzduchový výkon 220
Počet rýchlostí3
ČasovačNie
DisplejNie
Diaľkové ovládanieNie
IonizáciaÁno
Typ filtraHEPA + uhlíkový
Farbabiela
SmartNie
Šírka cm17
Výška cm19
Hĺbka cm17
Hmotnosť kg0,2
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať