Chladiaca podložka Maybaum COOL-K 1000

Cena:
39,99 € s DPH
33,33 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
MAYBAUM COOL-K1000
EAN
4018243117573

Chladiaca podložka Maybaum COOL-K 1000Chladiaca podložka Maybaum COOL-K 1000Chladiaca podložka Maybaum COOL-K 1000Chladiaca podložka Maybaum COOL-K 1000Chladiaca podložka Maybaum COOL-K 1000Chladiaca podložka Maybaum COOL-K 1000Chladiaca podložka Maybaum COOL-K 1000Chladiaca podložka Maybaum COOL-K 1000Chladiaca podložka Maybaum COOL-K 1000


Zostaňte v pohode s technologicky najvyspelejšou chladiacou poduškou na svete Maybaum COOL-K 1000, ktorá bola vyrobená v Nemecku!
Tento chladiaci vankúšik predstavuje to najlepšie z technológie chladenia tela, tím produktových inovátorov spoločnosti Maybaum vytvoril podušku úplne jedinečnú na trhu, ktorá zaručuje najstabilnejšie teploty, aby vás udržala v chlade dlhšie. Poduška sa prispôsobí vašim potrebám, jej praktická veľkosť 30 x 38 cm z nej robí chladivú a pohodlnú podložku na doma, do auta, do vlaku či pre prekvapivé letné horúčavy. Studený obklad na ochladenie tiež upokojuje bolesť pri namáhaní krku, chrbta, rúk, členkov. COOL-K 1000 môže dokonca vychladiť váš notebook a tablet, keď sa trochu zahrejú. Svetová technologická novinka.
Lekárske výskumy ukazujú, že ideálna teplota na regeneráciu tela a zabezpečenie dobrého spánku je 17 °C. To je dôvod, prečo Maybaum v priebehu rokov výskumu vyvinul technológiu, vďaka ktorej poskytuje spotrebiteľskému trhu produkt založený na najpokročilejšej chladiacej receptúre v tomto type produktu, udržiavajúc priemernú teplotu po dobu 2 hodín na ideálnej úrovni. 17 °C. Vankúš je citlivý na tlak a vďaka revolučnej pamäťovej receptúre chladiaceho prostriedku sa automaticky nastaví do preferovanej polohy.
Chladivý efekt tejto podušky sa dá tiež využiť na liečenie a upokojenie všetkých oblastí tela, ktoré sa prehrievajú a sú nepohodlné – stačí podušku položiť pod, nad alebo okolo boľavých svalov a kĺbov, aby ste si po dlhom dni oddýchli. Pohodlie zvnútra aj zvonku - na dotyk príjemný, štýlový textilný návlek "Second Skin" je vyrobený z hladkej tkaniny, ktorá zaisťuje úplnú relaxáciu. Dá sa prať aj v práčke, vďaka čomu sa veľmi ľahko udržiava v čistote.

Charakteristika a technické údaje:

  • Inovatívny chladiaci prostriedok
  • Najdlhšia doba používania
  • Ľahká
  • Vrátane látkového návleku (100% polyester)
  • Optimálna teplota
  • Biologicky odbúrateľný materiál
  • Pohodlná tvarová pamäť
  • Veľkosť 30 x 38 cm
  • Vyrobené v Nemecku

 

 

 

 

 

 


Ľahký a štíhly, tento vankúš je rovnako dômyselný ako praktický, stačí ho umiestniť do chladničky, aby sa aktivovala pokročilá technológia chladenia, a do 3 hodín ste pripravení na dokonalý nočný spánok, zobudíte sa svieži a pripravení na deň. A keďže sa dá zložiť do štvorca alebo dokonca zrolovať, zmestí sa presne do malých priestorov od kompaktných chladničiek po príručnú batožinu a ruksaky.
Chladiaca podložka je rozdelená do 9 rovnakých komôr naplnených spojivom v novom, inovatívnom zložení. Tento revolučný chladiaci materiál, získaný zo zmesi rôznych parafínových a celulózových vločiek, vyvinutý oddelením výskumu a vývoja Maybaum v Nemecku, je ľahší ako ktorákoľvek iná chladiaca technológia. Textilný návlek „Second Skin“ je vyrobený z biologicky odbúrateľného materiálu, aby sa znížil jeho dopad na životné prostredie, aby sme si udržali náskok pred konkurenciou s ohľadom na udržateľnosť. Pohodlie mysle, tela a duše.

ElektroodpadNie
Náplňbez náplne
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty