Cestovný holiaci strojček Adler AD 2936

Cena:
19,99 € s DPH
16,66 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Adler AD2936
EAN
5903887807067

Cestovný holiaci strojček Adler AD 2936Cestovný holiaci strojček Adler AD 2936Cestovný holiaci strojček Adler AD 2936Cestovný holiaci strojček Adler AD 2936Cestovný holiaci strojček Adler AD 2936Cestovný holiaci strojček Adler AD 2936Cestovný holiaci strojček Adler AD 2936Cestovný holiaci strojček Adler AD 2936Cestovný holiaci strojček Adler AD 2936Cestovný holiaci strojček Adler AD 2936Cestovný holiaci strojček Adler AD 2936Cestovný holiaci strojček Adler AD 2936


Cestovný holiaci strojček Adler AD2936 je praktickým riešením, ktoré ocení každý muž, ktorý dbá na pekný vzhľad, pohodlie a minimalizáciu času stráveného rannými prípravami na začiatku dňa. AD2936 vyniká zaujímavým dizajnom, jednoduchými, no elegantnými líniami a originálnou farbou. Cestovný holiaci strojček sa bez problémov zmestí do pánskeho kozmetického vrecúška, cestovnej tašky alebo kufra. Prenosné, bezdrôtové a ľahké zariadenie určite osloví každého. Dobre padne do ruky a viditeľné tlačidlo holiaci strojček rýchlo spustí. Zariadenie je vybavené 250 mAh lítium-iónovou batériou, ktorá umožňuje dlhšie používanie bez častého dobíjania. Nabíjanie cez USB C znamená, že môžete rýchlo a takmer za každých podmienok nabiť batériu holiaceho strojčeka bez toho, aby ste museli hľadať ďalšiu zásuvku. Ide o zariadenie, ktoré je skvelým darčekom pre každého milovníka častých dovoleniek a ľudí chodiacich na služobné cesty.

Charakteristika a technické údaje:
Prenosný
Bezdrôtový
Svetlo
Dvojitá hlava
Cestovný zámok
Nabíjanie cez USB-C
Jednoduché čistenie pod tečúcou vodou
250 mAh Li-ion batéria
Pracovný čas do 35 minút
Vrátane napájacieho kábla
Doba nabíjania: 85 min
Rozmery: 5,4 x 2,8 x 6,3 cm
Hmotnosť: 107 gramov

Úprava a skrátenie chĺpkov na tvári počas dovoleniek a služobných ciest bude oveľa jednoduchšie a rýchlejšie, ak použijete prístroj, akým je cestovný holiaci strojček Adler AD2936. Ide o praktické riešenie, ktoré ocení každý muž, ktorý dbá na dobrý vzhľad, pohodlie a minimalizácia času stráveného rannými prípravami na štartovací deň. Je to zaujímavá vychytávka aj pre milovníkov nových technologických riešení.
Pokiaľ ide o efekt holenia, holiaci strojček je rovnako dobrý ako tradičné holiace strojčeky. Dvojitá hlava zaisťuje presné odstránenie aj kratších alebo tenších chĺpkov. Cestovná ochrana zase chráni čepele pred poškodením čiastočkami piesku, prachom a inými nečistotami, ktoré by sa mohli dostať do systému. Po použití je možné holiaci strojček ľahko vyčistiť pod tečúcou vodou bez obáv z poškodenia zariadenia.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Čas prevádzky min35
Čas nabíjania min 85
Elektroodpadáno
Typ holiaceho strojčeka hlavicový
SmartNie
Počet nástavcov1
Typ batérieLI-ION
Hmotnosť g107
Typ napájanianevyberateľný akumulátor
Určenie tvár
Výbavaosvetlenie | čistiaca kefka | indikátor nabíjania
Funkcierotačná hlava | USB nabíjanie | umývateľné čepele
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať