Nová produktová rada BeurerGreen Planet

 

Užívajte si útulnosť a teplo udržateľným spôsobom - s našim novým produktovým radom od nemeckej spoločnosti Beurer  "Green Planet

Ochrana životného prostredia a šetrenie zdrojov patria aktuálne medzi najväčšie výzvy súčasnosti. Jedným z míľnikov v cieľoch špecialistu na zdravie, spoločnosti Beurer, je v oblasti udržateľnosti vývoj produktov s dlhou životnosťou, ktoré sú vyrobené z udržateľných materiálov s optimálnou uhlíkovou stopou a ktoré možno nakoniec buď recyklovať alebo opätovne využiť, ako napríklad výrobky balené do ekologických obalov. Vrchná a spodná vrstva produktov Beurer " Green Planet " je vyrobená z 80 až 100 % z recyklovaných materiálov a obaly všetkých ručných spínačov sú vyrobené až z 50 % z recyklovaného plastu. Obaly „Green Planet“ produktov sú kompaktnejšie a vyrobené zo 100 % recyklovanej lepenky.

Mäkký flís, ktorého dizajn spočíva v modernej sivej farbe a, čo je najdôležitejšie, vrchná a spodná strana výrobkov, vytvorená z 80-100 % recyklovaného materiálu- tieto prvky zahŕňa nový produktový rad Beurer "Green Planet", ktorý pozostáva z XXL vyhrievacej podložky, vyhrievacej deky a vyhrievacej podložky. Vďaka ním si teraz môžete vychutnať chvíle pohody ešte udržateľnejšie.

 

Produkty „Green Planet“ predstavila spoločnosť Beurer v septembri 2023 na veľtrhu IFA v Berlíne. „Green Planet“ výrobky sú výsledkom takmer dvojročnej práce na rozsiahlej stratégie firmy Beurer v rámci udržateľnosti - od nápadu cez použitie recyklovaných materiálov až po kompaktné recyklované obaly.

 

Veľkoformátová vyhrievacia podložka HK 123 XXL Cosy Grey Green Planet sa dokonale prispôsobí Vášmu telu. Flísový povrch v kombinácii s mimoriadnym teplom poskytuje dokonalé chvíle oddychu v pohodlí Vášho domova. Vrchná a spodná vrstva podložky sú vyrobené zo 100 % recyklovaného materiálu. Tepelná podložka má šesť teplotných nastavení a na stupni 1 a 2 funguje v režime Eco. Elektronická regulácia teploty, bezpečnostný systém Beurer a automatické vypnutie po približne 90 minútach zabezpečujú jej maximálnu bezpečnosť a účinnosť.

 

 

 

Dni a noci, kedy Vám bolo chladno, sa s vyhrievacou dekou HD 75 Nordic Grey Green Planet stávajú minulosťou. Zamilujete si obe mäkké vonkajšie vrstvy, ktoré sú vyrobené zo 100 % recyklovaného materiál. Vďaka šiestim dostupným nastaveniam teploty si každý nájde tú svoju preferovanú úroveň tepla. Pri používaní na stupni 1 a 2 navyše výrobok funguje v režime Eco , čím spotrebuje menej energie. HD 75 Nordic Grey Green Planet Vás presvedčí aj elektronickou reguláciou teploty, bezpečnostným systémom Beurer a automatickým vypnutím po troch hodinách.

 

 

Treťou novinkou z nového radu je vyhrievacia podložka UB 60 Green Planet, ktorá Vám poskytne upokojujúce teplo presne tam, kde ho najviac potrebujete. Vrchná a spodná vrstva podložky sú vyrobené z 80 % z recyklovaného mäkkého flísu. Okrem teplotných nastavení Eco 1 a 2 má vyhrievacia podložka aj ďalšie dve teplotné nastavenia pre ešte väčšie teplo. UB 60 Green Planet má funkciu automatického vypnutia po 12 hodinách a bezpečnostný systém Beurer Vám zaručí jej použitie i počas spánku.

 

 

Tkaniny použité v týchto zariadeniach spĺňajú vysoké humánno-ekologické požiadavky normy OEKO-TEX® 100, ktoré overil výskumný ústav Hohenstein Research Institute, Nemecko.Súvisiace produkty