Aróma difuzér s WiFi Bimar DA 21

Aróma difuzér s WiFi Bimar DA 21

Cena:
69,99 € s DPH
58,32 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Bimar DA21
EAN
8016117021281

Aróma difuzér s WiFi Bimar DA 21Aróma difuzér s WiFi Bimar DA 21Aróma difuzér s WiFi Bimar DA 21Aróma difuzér s WiFi Bimar DA 21Aróma difuzér s WiFi Bimar DA 21


Inovatívny aróma difuzér s WiFi Bimar DA21 osvieži každý váš deň. Šikovné zariadenie ponúka okrem prevonania miestnosti aj estetický zážitok v podobe LED svetiel, ktoré môžete používať jednotlivo alebo striedavo alebo ich môžete aj vypnúť. Difúziu arómy môžete nastaviť, takže sa nestane, že by aróma bola príliš slabá alebo naopak príliš silná. Zariadenie pracuje nepretržite a bezpečnostný spínač ho automaticky vypne pri nedostatku vody v nádrži ale tiež si podľa svojej preferencie môžete vybrať čas 1, 3 alebo 6 hodín prevádzky. DA22 rozptyľuje vôňu éterických olejov a vytvára atmosféru pohody a relaxácie pomocou farebných efektov. Ovládať ho môžete jednoducho cez vašu domácu WiFi sieť priamo vo vašom mobilnom telefóne. Pomocou inteligentnej aplikácie môžete dokonca naprogramovať množstvo pary a svetelné efekty až na 24 hodín. Prevoňajte každý váš deň!

Charakteristika a technické údaje:
Difuzér éterických olejov, zvlhčovač vzduchu pre aromaterapiu.
Rozptyľuje vôňu éterických olejov a vytvára atmosféru pohody a relaxácie pomocou farebných efektov.
Tichý, nebulizuje zmes vody a esencie pomocou ultrazvuku.
Pridaním niekoľkých kvapiek prírodných vo vode rozpustných éterických olejov je možné získať terapeutické výhody, ideálne na maskovanie nepoddajného dymu a pachov zvierat a na zmiernenie porúch spánku.
Možnosti nastaviteľné pomocou aplikácie a ovládacieho panela.
Nastaviteľná para (min. a max.)
Voliteľné LED svetlá (vypnuté / cyklické / stále)
Automatické vypnutie vody.
Časovač 1h alebo 3h alebo 6h.
24h programátor: para a LED svetlá (iba cez APP).
300ml nádrž.
Adaptér je súčasťou balenia.
Je možné zdieľať zariadenie viacerými ľuďmi súčasne.
Kompatibilný s iOS a Android; pracuje s domácimi sieťami Wi-Fi, 2,4 GHz.
Hlasové ovládanie, kompatibilné s Amazon Alexa a Google Assistant a podporuje IFTTT.
AC 100-240V/24Vdc adaptér; 24VDC 13W.
Rozmery produktu: 169x270x169 mm
Hmotnosť: 670 g

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Klikni video.

DifuzérÁno
Katalytická lampa Nie
Farbabiela/hnedá
Výška cm27
Dĺžka cm 17
Šírka cm17
Materiálplastové
Objem ml300
Elektroodpadáno
SmartÁno
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty


Mohlo by Vás zaujímať