Aróma difuzér Bimar DA 22

Aróma difuzér Bimar DA 22

Cena:
55,99 € s DPH
46,66 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Bimar DA22
EAN
8016117022073

Aróma difuzér Bimar DA 22Aróma difuzér Bimar DA 22Aróma difuzér Bimar DA 22Aróma difuzér Bimar DA 22Aróma difuzér Bimar DA 22Aróma difuzér Bimar DA 22Aróma difuzér Bimar DA 22Aróma difuzér Bimar DA 22


Aróma difuzér Bimar DA22 osvieži každý váš deň. Šikovné zariadenie ponúka okrem prevonania miestnosti aj estetický zážitok v podobe 8 svetiel, ktoré môžete používať jednotlivo alebo striedavo. Difúziu arómy môžete nastaviť v troch stupňoch, takže sa nestane, že by aróma bola príliš slabá alebo naopak príliš silná. Zariadenie pracuje nepretržite a bezpečnostný spínač ho automaticky vypne pri nedostatku vody v nádrži ale tiež si podľa svojej preferencie môžete vybrať čas 1, 3 alebo 6 hodín prevádzky. Základňa DA22 je odolná proti poškriabaniu a má protišmykovú gumovú podložku, čo zabezpečuje spoľahlivosť a dlhú životnosť zariadenia. Prevoňajte každý váš deň!

Charakteristika a technické údaje:
Aróma difuzér s chromatickými svetlami, v kombinácii alebo jednotlivo
Nepretržitý alebo časovaný režim 1h, 3h, 6h
Kontrolka pre každý režim
Nastaviteľná difúzia arómy: Min./Stred./Max.
Nastaviteľné LED svetlá: 8 jednofarebných alebo striedavé
Tienidlo z dymového skla, reflexné
Nádrž s objemom 250 ml
Automatické zastavenie pri nedostatku vody
Základňa s povrchom proti poškriabaniu a protišmykovou gumovou podložkou
110-240V, 50-60Hz, 0,4A
Rozmery produktu: 150x150x150 mm
Hmotnosť: 680 g

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať