Aróma difuzér Bimar DA 19

Cena:
24,99 € s DPH
20,82 € bez DPH
Ušetríte
17 % / 5,00 €
Pôvodná cena
29,99 €


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Bimar DA19
EAN
8016117019547

Aróma difuzér Bimar DA 19Aróma difuzér Bimar DA 19Aróma difuzér Bimar DA 19Aróma difuzér Bimar DA 19Aróma difuzér Bimar DA 19Aróma difuzér Bimar DA 19Aróma difuzér Bimar DA 19Aróma difuzér Bimar DA 19Aróma difuzér Bimar DA 19Aróma difuzér Bimar DA 19Aróma difuzér Bimar DA 19


Aróma difuzér Bimar DA19 osvieži každý váš deň. Šikovné zariadenie ponúka okrem prevonania miestnosti aj estetický zážitok v podobe LED svetiel, ktoré môžete používať jednotlivo alebo striedavo. Difúziu arómy a svetlá môžete nastaviť aj v intervaloch podľa svojich preferencií. Zariadenie sa po spotrebovaní vody automaticky vypne, čo zvyšuje bezpečnosť jeho používania. Nech je každý váš deň príjemný a voňavý!

Charakteristika a technické údaje:
Perfektné na rozptýlenie príjemnej arómy éterických olejov a navodenie atmosféry pohody a relaxácie pomocou LED svetiel meniacich farbu.
Tichý, nebulizuje zmes vody a esencie ultrazvukom.
Pohotovostný režim/nepretržitá difúzia.
Svetlá, difúzia v intervaloch (30 minút zapnuté a 30 minút vypnuté).
Stále jednofarebné svetlo s voliteľnou difúziou v intervaloch (30 minút zapnuté a 30 minút vypnuté).
Automatické vypnutie, po spotrebovaní vody.
Nádrž: 55 ml.
USB kábel (súčasťou balenia).
5 VDC, 1,0 A.
Rozmery produktu: 100x125x100 mm
Hmotnosť: 260 g

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Klikni video.

Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať