Akumulátorový kombi 4v1 krovinorez TEXAS BMX 2020 (20V)

Cena:
264,99 € s DPH
220,82 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
TEXAS BMX2020 solo
EAN
5714829081779


Akumulátorový kombi 4v1 krovinorez TEXAS BMX2020 (20V) je výkonný multifunkčný stroj, ktorý poskytuje dostatok výkonu a praktického príslušenstva v podobe krovinorezu, plotostrihu a reťazovej píly. BMX 2020 je akumulátorový krovinorez, ktorý je súčasťou série 20 V akumulátorov TEXAS a ktorý s napájaním dvoch 20 V akumulátorov efektívne a jednoducho pomôže kosiť aj veľké plochy trávy, strihať živé ploty a píliť konáre vysoko na stromoch. Balenie obsahuje vyžínaciu hlavu, 3-zubý nôž, nožnice na živý plot a reťazovú pílu.

O dostatočný výkon sa stará efektívny bezuhlíkový motor, ktorý možno nastaviť tak, aby pracoval pri troch rôznych rýchlostiach. To vám dáva dostatok výkonu a možnosť zvoliť si optimálnu pracovnú rýchlosť pre množstvo možností príslušenstva stroja. Nastaviteľná D-rúčka vpredu uľahčuje obsluhu a pomáha nájsť dobrú pracovnú polohu.

Aby BMX2020 bežal na plný výkon, musia byť použité a nabité 2 x 20 V batérie, pričom je možné použiť buď 2,0 Ah, 4,0 Ah alebo 5,0 Ah. Môžete použiť dve 20 V batérie s rôznymi kapacitami, napríklad jednu s 2,0 Ah a jednu so 4,0 Ah, ale stroj sa zastaví, keď sa jedna z batérií vybije. Stroj nemôže bežať, ak je jedna batéria vybraná alebo je takmer vybitá. Batéria a nabíjačka NIE SÚ súčasťou balenia a musia sa zakúpiť samostatne.

V sérii akumulátorov TEXAS 20 V nájdete širokú škálu záhradných strojov, ktoré sú ideálne pre bežnú záhradu a vhodné aj pre veľké záhrady, pričom všetky sa vyznačujú jednoduchou obsluhou, minimálnou údržbou, menšími vibráciami a veľmi nízkou hmotnosťou. Nájdete tu aj množstvo záhradných strojov s priestorom pre 2 batérie, takže získate stroj s dvojnásobným napájaním z batérie. Séria 20 V batérií zahŕňa okrem iného nožnice na živý plot, reťazové píly, kosačky na trávu, čističe dlaždíc, nožnice na trávu, odstraňovače machu, kultivátory a mnohé ďalšie.

Charakteristika a technické údaje:

  • Napájanie: 2 x 20 V batéria Texas (nie je súčasťou balenia)
  • Vyžínač trávy: pracovná šírka 38 cm; struna s maximálnym priemerom 2 mm
  • 3-zubý nôž: pracovná šírka 25 cm; maximálna hrúbka 10 mm
  • Nožnice na živý plot: dĺžka čepele 41 cm; celková dĺžka 2,15 m; šírka strihu 24 mm
  • Reťazová píla: dĺžka lišty 25cm; celková dĺžka 1,95 m
  • Čistá hmotnosť: 4,8 kg


TEXAS je 100% dánska rodinná firma, ktorá vyrába záhradnú techniku od roku 1960. Všetko to začalo so záhradnými kultivátormi, no dnes sa sortiment rozšíril na všetky typy motorových záhradných strojov (elektrický, batériový a benzínový pohon). Hrdé tradície sa začali v továrni v Dánskom Odense, kde dodnes sídli. TEXAS vlastní 2 továrne, ktoré vyrábajú väčšinu našich záhradných strojov. To dáva plnú kontrolu nad vývojom, kvalitou a kontrolou, ako aj zodpovednú a modernú výrobu.

 

 


 

 

Typ napájaniavyberateľný akumulátor
Hmotnosť kg4,8
Elektroodpadáno
TypKrovinorez
Priemer struny 2
Pracovná šírka25,5/35
Rukoväť D
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať